Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.

Skaitmeninė komunikacija

Auganti technologijų įtaka didina sėkmingos jų komunikacijos poreikį. Todėl pristatant pažangias naujoves, kurios neretai daro įtaką daugelio iš mūsų gyvenimui, svarbu ne tik tinkamai pranešti žinią, bet ir pasirinkti šiuolaikines tendencijas atitinkančias priemones.


Kaip suburti mus remiančią socialinę grupę internete? Kas yra „viral“ komunikacija „Youtube“, kaip funkcionuoja „Facebook“, „Twitter“ ir visa aibė kitų populiarių komunikacijos šaltinių? Kokiomis priemonėmis įtraukti žmones į diskusijas, užsitikrinti jų paramą ir palaikymą? Galų gale – kaip sudominti žmones mūsų įmone, prekėmis ar paslaugomis – netikėtu pristatymu, reklama ar įdomiu žaidimu?


Socialinės ir skaitmeninės komunikacijos komandą sudaro šioje srityje patyrę specialistai, nuolat plečiantys savo kompetenciją. Mūsų stiprybės – patirtis ir žingeidumas, rinkos išmanymas ir komandinis darbas, padedančios generuoti efektyvius ir kūrybiškus sprendimus. Be to, privalumų suteikia nuolatinis naujo požiūrio bei naujų komunikacijos būdų ieškojimas, plečiami santykiai su tradicine ir moderniąja žiniasklaida.


Paslaugos ir konsultacijos:
  • Skaitmeninės komunikacijos strateginis ir taktinis planavimas,