Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.

Krizių ir kitų problemų prevencija

Krizės – tai incidentai, kurie kelia grėsmę organizacijos ateičiai. Tai rizika nebegalėti tęsti įprastą veiklą, prarasti gerą reputaciją ir klientų pasitikėjimą, pabloginti finansinius rezultatus ir darbuotojų lojalumą.


Krizėms pasirengusios organizacijos turi daugiau perspektyvų nepatirti didelių materialių nuostolių ir išsaugoti reputaciją. Krizių prevencija nustatys tikėtinas grėsmes, padės sukurti iniciatyvių ir reaktyvių veiksmų kompleksą, nustatys procedūras, kurios amortizuotų krizės poveikį. Visgi kiekviena krizinė situacija reikalauja išskirtinių įžvalgų, savalaikių sprendimų ir krizių valdymo patirties.


Net ir didžiausi iššūkiai verslui yra valdoma stichija, kurioje atsiranda galimybė sustiprinti organizacijos reputaciją ir  toliau sėkmingai tęsti jos veiklą.


Tam, kad krizės būtų įveiktos sėkmingai, būtina profesionali situacijos analizė, operatyvus planavimas, nuolatinės konsultacijos su pasitelktais neįprastų situacijų specialistais. Krizės metu organizacija turi apsispręsti dėl savo prioritetų, būti pasiruošusi atvirai kalbėti. Komunikacijos konsultantai padės teisingai suformuluoti žinias, parinkti kalbėtojus ir užtikrins, kad visuomenė išgirs bendrovės poziciją.


Paslaugos ir konsultacijos:
  • Krizių prevencijos programos,
  • Krizės valdymo konsultacijos,
  • Krizės valdymo planavimas,
  • Darbas krizės valdymo komandoje,
  • Ryšiai su žiniasklaida krizės metu,
  • Pokrizinė komunikacija.