Paieškos rezultatai:
(1204)
Teikti pagal:
                    

Rodyti:
      

Užklausa:
20 spalio 2016 | Mūsų klientai
Dažnai žmonės, išgirdę, kad dirbu komunikacijos srityje, tik gūžteli pečiais. Drąsesni dar ir atsargiai paklausia „o kas tai yra?“. Taip ir turi būti, nes jei komunikacijos arba viešųjų ryšių žmonės gerai dirba savo darbą, apie juos žino vos saujelė kolegų, bet apie jų klientus – visi.
Tad ko jūs galite tikėtis, jei kreipiatės į komunikacijos specialistus? Tikrai ne pluošto pranešimukų – ir jei kažkas tik tiek tepasiūlys, bėkite kuo toliau. Komunikacijos specialistai pasakoja jūsų prekės ženklo istoriją. 
20 spalio 2016 | Naujienos/blogas
„LG Electronics“ (LG) atliktas tyrimas parodė, kad 62 proc. tyrime dalyvavusių žmonių užmiega priešais televizorių. Didžioji dalis respondentų taip linkę elgtis tik tada, kai yra pavargę. 45 proc. apklaustųjų atsakė, kad priešais televizorių užmiega pakankamai retai, o kiekvieną dieną tokiu miegu mėgaujasi 5 proc. respondentų. Dažniausiai prie televizoriaus užmiega estai – 74 proc., o rečiausiai tokiu miegu mėgaujasi kaimynai latviai – 60 proc.
19 spalio 2016 | Klientų pranešimai žiniasklaidai
Portugalijoje finišavo tarptautinis Audi automobilių popardaviminio aptarnavimo specialistų ir serviso meistrų čempionatas „Audi Twin Cup 2016“. Jame itin sėkmingai pasirodė lietuviai – Kauno Audi centro meistrų komanda užėmė antrąją vietą servisų kategorijoje, o bendroje įskaitoje liko devinti pasaulyje. 
14 spalio 2016 | Klientų pranešimai žiniasklaidai
„LG Electronics“ (LG) atliktas tyrimas parodė, kad 65 proc. lietuvių yra nors kartą išskalbę tai, ko įprastai skalbimo mašinoje neturėtų būti. Daugiausiai (50 proc.) apklaustųjų yra išskalbę pinigus. Respondentai yra išskalbę  atminties korteles (2 proc.), mobiliuosius telefonus, (6 proc.) papuošalus, laikrodžius (2 proc.) ar net asmens dokumentus (2 proc.). Palyginus su kaimynais, labiausiai neatidūs yra estai (72 proc.), o latviai yra atidžiausi, 55 proc. apklaustųjų yra išskalbę vertingus daiktus. 
10 spalio 2016 | Klientų pranešimai žiniasklaidai
Lietuvoje pirmą kartą organizuojama viso pasaulio programėlių, žaidimų ir startuolių verslo kūrėjams skirta e-konferencija „Product Gamification Summit“. Savo patirtimi čia dalinsis garsiausi pasaulio žaidybinimo (angl. gamification) ekspertai. Pasaulyje tokios konferencijos yra gerai žinomos ir plačiai organizuojamos, o lietuviai tokį formatą žinių sklaidai pasitelkia pirmą kartą.
5 spalio 2016 | Klientų pranešimai žiniasklaidai
Trečiadienį Kauno Aleksoto rajone krepšininkas Linas Kleiza kartu su restoranų tinklu „McDonald‘s“ oficialiai atidarė pirmąjį šiame miesto rajone įsikūrusį vaikų dienos centrą. Šiuo metu 16 sunkiai besiverčiančiose šeimose augančių vaikų globojantis LPF „Tavo galimybė“ dienos centras įkurtas praėjusių metų pabaigoje įgyvendintos „McHappy Day“ labdaros iniciatyvos lėšomis. Jos metu pernai lapkritį surinkta daugiau nei 28 tūkst. eurų. 
5 spalio 2016 | Klientų pranešimai žiniasklaidai
Meksikoje, Pueblos valstijos San Chosė Čiapos mieste, pradėjo veikti nauja Audi gamykla. Joje  jau dirba daugiau nei trys tūkstančiai darbuotojų, kurie per metus pagamins maždaug po 150 tūkstančių naujausios kartos prestižinės klasės SUV Audi Q5 automobilių. Meksikoje atidaryta Audi gamykla – pirmoji Šiaurės Amerikos žemyne ir pirmoji automobilių gamykla, suprojektuota virtualioje realybėje. 
4 spalio 2016 | Klientų pranešimai žiniasklaidai
LG ir „Paymentwall“ (liet. mokėjimų siena) suteiks galimybę programuotojams kurti programėles „LG Smart TV“ televizoriams su „webOS“ funkcija. Tai suteiks galimybę atlikti daugiau kaip 140 skirtingų mokėjimų virš dviejų šimtų šalių. Šis bendradarbiavimas palengvins mokamo televizijos turinio apmokėjimą – aplikacijas, programėles, filmus, žaidimus ir kitą turinį, palaikomą „LG Smart TV“ su „webOS“. 
4 spalio 2016 | Klientų pranešimai žiniasklaidai
„Tele2“ pradėjo prekybą klientų laukiamais telefonais „iPhone 7“. Pirmiems telefonų pirkėjams „Tele2“ salono Vilniaus „Akropolyje“ durys buvo atviros nuo rugsėjo 23 d., 1 minutė po vidurnakčio, kai Lietuvoje startavo oficiali prekyba šiais telefonais.
23 rugsėjo 2016 | Klientų pranešimai žiniasklaidai