4 vasario 2016

„VRP Hill+Knowlton Strategies” suteikti paslaugų kokybę ir patikimumą liudijantys ženklai

Komunikacijos konsultantų agentūrai „VRP Hill+Knowlton Strategies“ suteikti Lietuvos ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVAA) veiklos kokybės ženklai. „VRP Hill+Knowlton Strategies“ pripažinta atskaitinga, skaidria, atsakinga, visuomeniška ir tobulėjančia agentūra.
„VRP Hill+Knowlton Strategies” suteikti paslaugų kokybę ir patikimumą liudijantys ženklai
Kokybės ir patikimumo ženklus asociacija skiria agentūroms, kurios atitinka specialius RSVAA patvirtintus reikalavimus. Šiais metais pradėta vykdyti RSVAA standarto programa siekiama stiprinti šalies ryšių su visuomene rinką, skatinti agentūras veikti atsakingai, tobulėti, kelti darbuotojų kvalifikaciją bei gerinti teikiamų paslaugų kokybę.
 
„Būdami vieni Lietuvos ir Baltijos šalių ryšių su visuomene rinkos lyderių, konsultuodami didžiausius bei reikliausius klientus, nuosekliai ir kryptingai siekiame teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas. Tam būtina nuolatinį tobulėjimą ir profesionalumą skatinanti organizacijos kultūra, kurią puoselėjame nuo pat agentūros įkūrimo. Todėl nepaprastai džiaugiamės, kad šios pastangos sulaukia pripažinimo ir įvertinimo. Įsipareigojame ir toliau griežtai laikytis standarto, veikti skaidriai ir atsakingai bei dalintis savo pasiekimais, žiniomis ir patirtimi su visuomene“, − sako Mindaugas Ardišauskas, agentūros „VRP Hill+Knowlton“ generalinis direktorius.
 
Anot jo, įtvirtinti aiškūs ir objektyvūs veiklos standartai ne tik pasitarnaus kaip kelrodis agentūroms bei jų klientams, bet ir padės ryšių su visuomene rinką pakylėti į kitą kokybės lygmenį. Kad atitiktų RSVAA standartą, agentūros privalo elgtis atsakingai ir skaidriai: vengti interesų konflikto, deklaruoti finansinę atskaitomybę, nurodyti klientus, neteikti anonimiškų komentarų paslaugų. Standartas išplečia įmonių visuomenišką veiklą, skatina tobulėti, gerinti teikiamų paslaugų kokybę. Auditoriai kasmet tikrins, kaip agentūros laikosi standartų reikalavimų ir ar išsaugo teisę kitus metus naudoti atitinkamus ženklus.
 
Ryšių su visuomene agentūrų asociacija vienija agentūras, kurios teikia kokybiškas ryšių su visuomene ir konsultavimo paslaugas, vykdydamos veiklą laikosi griežtų etikos normų. Asociacija įkurta 2009 m., siekiant užtikrinti agentūrų veiklos etikos ir profesinius standartus, gerinti šio verslo aplinką šalyje, ji vienija 13 agentūrų.


1997 m. pradėjusi veiklą Lietuvoje „VRP Hill+Knowlton Strategies“ yra viena didžiausią patirtį turinčių komunikacijos konsultantų agentūrų šalyje. RSVAA duomenimis, „VRP Hill+Knowlton Strategies“ − Lietuvos ryšių su visuomene rinkos lyderė tiek pagal 2014 m. tiesiogines pajamas, tiek pagal apyvartą. Agentūroje šiuo metu dirba apie 30 konsultantų ir ryšių su visuomene specialistų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.