3 balandžio 2013

„VRP Hill+Knowlton Strategies“: atnaujintas agentūros pavadinimas ir nauja skaitmeninės komunikacijos praktika

Vieną iš pirmaujančių Lietuvos komunikacijos agentūrų valdanti bendrovė „Viešųjų ryšių partneriai“ pradeda oficialiai naudoti pavadinimą ir prekės ženklą „VRP Hill+Knowlton Strategies“. Tarptautiniame komunikacijos konsultantų tinkle „Hill+Knowlton Strategies“ įvykę pokyčiai atsispindės ir atnaujintoje lietuviškos įmonės veiklos strategijoje.
„Naujasis agentūros pavadinimas atspindi tarptautinio tinklo strategines veiklos kryptis, kurios itin aktualios ir Lietuvoje. Visų pirma, „Hill+Knowlton Strategies“ veikla remiasi išsamiais tyrimais, kurie būtini siekiant pažinti tas visuomenės grupes, kurioms skirta mūsų klientų komunikacija. Antra prioritetinė kryptis – skaitmeninės komunikacijos sprendimai, kurie bus kuriami atsižvelgiant į naujausius informacijos vartojimo įpročius. Šiose dviejose srityse savo pozicijas sutvirtina ir mūsų agentūra“, – sako „VRP Hill+Knowlton Strategies“ vykdantysis direktorius Mindaugas Ardišauskas.


Gilesnėms strateginėms įžvalgoms apie Lietuvos žmonių vertybes ir nuostatas „VRP Hill+Knowlton Strategies“ pasitelks kartu su partneriais atnaujinamą tyrimą „Lietuvos anatomija“. Pasak M. Ardišausko, šis lyginamasis tyrimas, vykdomas nuo 2008 metų, šiais metais atskleis naujų žinių apie Lietuvos gyventojų tipologiją ir suteiks informacijos, kaip užmegzti konstruktyvų dialogą su skirtingomis visuomenės grupėmis. „Anksčiau organizacijos reputaciją galėjome vertinti pagal pardavimus arba matomumą žiniasklaidoje, o šiandien įvedamas dar vienas matavimas – skaitmeninis pėdsakas, kurį vartotojai palieka po savęs“, – sako M. Ardišauskas.


Nuo 2013 metų balandžio „VRP Hill+Knowlton Strategies“ startuoja skaitmeninės komunikacijos praktikos grupė, kuriai vadovaus Dainius Baranauskas. Ši grupė  kurs naujas paslaugas skaitmeninės komunikacijos srityje ir teiks klientams komunikacijos socialiniuose tinkluose, ryšių su visuomene, įvaizdžio ir reputacijos valdymo internete bei kitas paslaugas. Daugiau kaip 8 metų darbo patirtį komunikacijos srityje turintis D. Baranauskas ligi šiol dirbo integruotos komunikacijos projektų vadovu keliose didžiausiose Lietuvos žiniasklaidos planavimo agentūrose.


Pokyčiai pasauliniame „Hill+Knowlton Strategies“ tinkle prasidėjo prieš metus, kai komunikacijos agentūrų tinklas „Hill & Knowlton“, siekdamas sutvirtinti savo kompetenciją tyrimų srityje, įsigijo bendrovę „Public Strategies“. Pasaulinis komunikacijos konsultantų tinklas koregavo ir valdymo struktūrą – dėl to Lietuvoje esanti agentūra bus koordinuojama iš Šiaurės Europos regioninio centro, kuris įsikūręs Norvegijos mieste Osle. Efektyviam agentūrų bendradarbiavimui užtikrinti buvo suformuoti regioniniai kompetencijos centrai Niujorke, Londone, Dubajuje ir kitur. 
 
Apie „Hill+Knowlton Strategies“
„Hill+Knowlton Strategies“ yra tarptautinis komunikacijos konsultantų tinklas, teikiantis paslaugas vietos, tarptautinių ir globalių rinkų klientams. Centrinė tinklo būstinė yra Niujorke (JAV), tinklas turi 85 biurus 46 pasaulio valstybėse, taip pat platų asocijuotų partnerių ratą. „Hill+Knowlton Strategies“ yra vienos iš didžiausių pasaulio komunikacijų grupė WPP tinklo narė. Savo strategijoje bendrovė naudoja „penktosios kėdės“ filosofiją, teigiančią, kad komunikacijos konsultantai, spręsdami strateginius klausimus, privalo užimti deramą vietą tarp teisės, bankininkystės, vadybos ir valdymo konsultantų.
www.hkstrategies.com     www.wpp.com
 
Apie „VRP Hill+Knowlton Strategies“ 
Įkurta 1997 metais agentūra yra pirmaujanti komunikacijos konsultacijų bendrovė  Lietuvoje. Šiuo metu agentūra dirba su tokiais klientais kaip SEB bankas, „Tele2“, „GlaxoSmithKline“, IKI prekybos tinklas, „Kalnapilio-Tauro grupė“, „Fima“, „McDonald‘s“, „Coca-Cola“, LG,  „Canon“, „Fiskars“ ir kitomis šalies bei tarptautinėmis bendrovėmis. Apie trečdalį pajamų įmonė gauna iš tarptautinių projektų, kuriuos įgyvendina kartu „Hill+Knowlton Strategies“ tinklo agentūromis keliose šalyse. Kartu su keliomis kitomis komunikacijos agentūromis „VRP Hill+Knowlton Strategies“ priklauso grupei „United Agencies“.
www.hkstrategies.lt
 

Daugiau informacijos :

Mindaugas Ardišauskas
Generalinis direktorius

Email: mindaugas@vrp.lt
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.