8 lapkričio 2013

„VRP Hill + Knowlton Strategies“ komanda mokė jaunuosius teisininkus efektyvios komunikacijos paslapčių

Nacionalinės teismų administracijos ir Jaunųjų teisininkų draugijos jaunųjų teisininkų skyrius organizavo mokymus „Teisininkai ir visuomenė: bendravimas be kliūčių“. Studentai sėmėsi žinių iš komunikacijos profesionalų, išgirdo apie darbą bendraujant su žiniasklaida, teisėjo kasdienybę bei turėjo galimybę išbandyti save oratoriaus vaidmenyje. Į Vilniaus Universitete Teisės Fakultete vykusius efektyvios komunikacijos mokymus buvo pakviestas ir „VRP Hill + Knowlton Strategies“ atstovas, infrastruktūros projektų komunikacijos direktorius Maksimas Reznikovas.
„VRP Hill + Knowlton Strategies“ komanda mokė jaunuosius teisininkus efektyvios komunikacijos paslapčių
Komunikacijos mokymų dalį pradėjęs M. Reznikovas pabrėžė, kad bendravimas su žiniasklaida yra darbo dalis. Jis teigė, kad verslas vis daugiau dėmesio skiria savo įvaizdžio kūrimui, įvertina jo svarbą. Dialogo su visuomene turėtų siekti ir teisingumą valstybėje vykdantis teisėtvarkos sektorius, kurio skaidri veikla ypač svarbi demokratinėje valstybėje.
„Jūsų, būsimų teisininkų, tikslas – kalbėti, šviesti, mokyti. Teisininkai anksčiau nei kiti sužino apie reglamentavimo pokyčius, gali prognozuoti, kaip teisės teorija paveiks visuomenės gyvenimo praktiką, geba apie Europos Sąjungos reglamentavimą kalbėti praktiškai, – sakė M. Reznikovas. – Veiksminga teisininkų komunikacija lemia didesnį visuomenės pritarimą įvairiems teisiniams sprendimams, didina teisinį piliečių ir žiniasklaidos atstovų išprusimą“.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.