26 sausio 2012

„VRP | Hill & Knowlton“ pradėjo teikti komunikacijos konsultacijų paslaugas „Kalnapilio-Tauro grupei“

Viena didžiausių Lietuvoje alaus bendrovių UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“ komunikacijos konsultantais pasirinko agentūrą „VRP | Hill & Knowlton“.
Agentūra „Kalnapilio-Tauro grupę“ konsultuos komunikacijos strategijos ir taktikos klausimais, rūpinsis korporacine ir rinkodaros komunikacija.  „VRP | Hill & Knowlton“ dirbs su visais „Kalnapilio-Tauro grupės“ valdomais prekės ženklais – „Kalnapilis“, „Tauras“ ir „Cido“.


Koncerno „Royal Unibrew“ valdoma aludarė UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“ veikia nuo 2003 m. Grupei priklausančios „Kalnapilio“ ir „Tauro“ alaus daryklos turi daugiau kaip šimto metų aludarystės patirtį. 2010 m. grupės apyvarta buvo 166,53 mln. litų (be akcizo mokesčio), kompanijoje dirba  apie 340 darbuotojų.
„VRP | Hill & Knowlton“ yra viena pirmųjų komunikacijos konsultacijų bendrovių Lietuvoje. Šiuo metu agentūra dirba su tokiais klientais kaip SEB bankas, „Tele2“, „McDonald‘s“, „Coca-Cola“ ir kitomis šalies bei tarptautinėmis bendrovėmis. Apie trečdalį pajamų įmonė gauna iš tarptautinių projektų, kuriuos įgyvendina kartu „Hill + Knowlton Strategies“ tinklo agentūromis keliose šalyse.


„VRP | Hill & Knowlton“ yra agentūrų grupės „United Agencies“ narė ir kartu su partneriais teikia visas integruotos komunikacijos paslaugas.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.