23 kovo 2012

„VRP | Hill & Knowlton“ konsultuos Vokietijos kompaniją „NUKEM Technologies“

Viena pasaulio branduolinių paslaugų lyderių Vokietijos bendrovė „NUKEM Technologies“ savo komunikacijos konsultantais Lietuvoje pasirinko agentūrą „VRP | Hill & Knowlton“. Agentūra teiks konsultacijas komunikacijos strategijos ir taktikos klausimais, rūpinsis bendrovės ryšiais su žiniasklaida ir visuomene.
„NUKEM Technologies“ Lietuvoje įgyvendina svarbius projektus, susijusius su Ignalinos atominės elektrinės uždarymu. Bendrovė stato kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo ir saugojimo kompleksą bei kartu su konsorciumo partnere Vokietijos kompanija „GNS“ įrengia laikinąją panaudoto branduolinio kuro saugyklą.


Vokietijos Alzenau mieste įsikūrusi bendrovė „NUKEM Technologies“ yra viena pirmaujančių pasaulyje branduolinių paslaugų teikėjų. Bendrovės specializacija ‒ radioaktyvių atliekų ir panaudoto kuro tvarkymas, branduolinių jėgainių uždarymas, inžinerinės paslaugos ir konsultavimas. Per pastaruosius metus bendrovė sėkmingai įgyvendino panaudoto kuro ir atliekų tvarkymo projektus įvairiose Europos valstybėse.


„VRP | Hill & Knowlton“ yra viena pirmųjų komunikacijos konsultacijų bendrovių Lietuvoje. Šiuo metu agentūra dirba su tokiais klientais kaip SEB bankas, „Tele2“, „McDonald‘s“, „Coca-Cola“ ir kitomis šalies bei tarptautinėmis bendrovėmis. Apie trečdalį pajamų įmonė gauna iš tarptautinių projektų, kuriuos įgyvendina kartu „Hill + Knowlton Strategies“ tinklo agentūromis keliose šalyse.


„VRP | Hill & Knowlton“ yra agentūrų grupės „United Agencies“ narė ir kartu su partneriais teikia visas integruotos komunikacijos paslaugas.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.