5 gegužės 2011

Oficialu: Lietuvos draudikų asociacija dirbs su „VRP | Hill & Knowlton“

„VRP | Hill & Knowlton“ laimėjo viešųjų ryšių paslaugų konkursą ir nuo šiol konsultuos Lietuvos draudikų asociaciją, vienijančią šalies ne gyvybės draudimo bendroves.
Agentūra bendrovei teiks strateginio ir taktinio konsultavimo, krizių prevencijos paslaugas.


„Pastaraisiais metais išaugus finansinio saugumo svarbai, ypač aktualus tampa asociacijos vaidmuo informuojant ir šviečiant gyventojus ir verslą apie draudimą. Vertiname asociacijos parodytą pasitikėjimą ir tikimės, kad efektyvi komunikacija prisidės prie geresnio gyventojų bei bendrovių informuotumo apie draudimo paslaugas“, – sakė „VRP | Hill & Knowlton“ direktorius Mindaugas Ardišauskas.


Lietuvos draudikų asociacija veikia nuo 1992 metų, ji atstovauja asociacijos narių interesams, informuoja visuomenę apie draudimo rinką bei savo narių veiklą, bendradarbiauja su užsienio partneriais ir prisideda kuriant draudimo verslo įvaizdį.


Lietuvos draudikų asociacijos nariai – „BTA draudimas“, „Compensa“, „Ergo Lietuva“, „Gjensidige“, „If...“, „Lamantinas“, „Lietuvos draudimas“, „PZU Lietuva“, „Seesam“, „LR transporto priemonių draudikų biuras“.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.