5 gegužės 2011

Oficialu: ERP savo konsultantais pasirinko „VRP | Hill & Knowlton

Komunikacijos konsultacijų agentūra „VRP | Hill & Knowlton" pasirašė bendradarbiavimo sutartį su IT ir vadybos konsultacijų lydere Baltijos šalyse bendrove ERP. Ji agentūrą savo partneriu pasirinko dėl „VRP | Hill & Knowlton" sukauptos patirties, rinkos išmanymo ir sutapusio požiūrio į komunikaciją.
Agentūra bendrovei teiks strateginio ir taktinio konsultavimo paslaugas, dirbs su korporacinės, vidinės ir socialinės komunikacijos uždaviniais.


„ERP komunikacijos darbų spektras yra labai platus. Būdama savo srities lyderė, ERP kuria itin pažangias veiklos valdymo IT sistemas, skirtas skirtingų veiklos sričių klientams, o jos darbas užsienio rinkose ir labai aktyvi socialinės atsakomybės veikla jau ne sykį įvertinti apdovanojimais. Savo patirtimi ir komunikacijos išmanymu sieksime prisidėti prie dar didesnių ERP sėkmių kūrimo“, – sakė „VRP | Hill & Knowlton" direktorius Mindaugas Ardišauskas.


Nuo 2002 m. Lietuvoje veikianti ERP teikia paslaugas viešojo ir privataus sektoriaus bendrovėms bei organizacijoms. Bendrovės sprendimai apima veiklos valdymo, sistemų integracijos, technologijų strategijų ir technikos naujovių paslaugas bei aukšto lygio modernių verslo valdymo sistemų projektavimą.


Šiuo metu ERP geografinės veiklos ribos apima visą Europą ir Centrinę Aziją. Bendrovė turi atstovybes Suomijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Gruzijoje ir Tadžikistane.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.