16 rugsėjo 2014

Oficialu: „VRP Hill+Knowlton Strategies“ teikia diskusijų ciklo organizavimo ir įgyvendinimo paslaugas Europos Komisijos atstovybei Lietuvoje

​Šių metų rugsėjo mėnesį „VRP Hill+Knowlton Strategies“ pasirašė sutartį su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje (EKA) dėl diskusijų ciklo „Kokią norėtume matyti Europą“ organizavimo ir įgyvendinimo paslaugų teikimo.
Sutarties įgyvendinimo metu bus surengti trys renginiai-diskusijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje (Vilniuje ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Kaune Vytauto Didžiojo universitete ir Klaipėdos universitete). Šiose diskusijose dalyvaus universitetų akademinės bendruomenės atstovai, filosofai, žurnalistai ir kiti Europos raidos klausimais besidomintys žmonės.
Diskusijų dalyviai, įskaitant akademinį jaunimą, bus kviečiami pasidalinti savo požiūriu į Europos ateitį bei įvairius Lietuvos ir Europos istorinius tarpsnius. Tikimasi, jog tai paskatins tolesnes diskusijas apie Europą, jos dabartį ir ateities vizijas, europinę ir Lietuvos tapatybes. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.