4 balandžio 2011

Oficialu: „VRP | Hill & Knowlton“ konsultuoja UAB „EUROVAISTINĖ“

Vienas didžiausių vaistinių tinklų Lietuvoje EUROVAISTINĖ komunikacijos konsultantais pasirinko „VRP | Hill & Knowlton“.
„Su „VRP | Hill & Knowlton“ bendradarbiauti nusprendėme įvertinę agentūros patirtį ir požiūrį į darbo principus. Esame tikri, kad ši partnerystė leis mums sutvirtinti pozicijas bei užmegzti dar glaudesnį ryšį su savo klientais“, – sako Raimonda Kižienė, UAB EUROVAISTINĖ valdybos pirmininkė.


Bendradarbiaudama su UAB EUROVAISTINĖ, agentūra teiks strategines ir taktines komunikacijos konsultacijas, darbo su žiniasklaida bei vidinės komunikacijos paslaugas. „Siekdami iškeltų komunikacijos tikslų pasitelksime kūrybiškumą ir efektyvius sprendimus“, – sako „VRP | Hill & Knowlton“ vykdomasis direktorius Mindaugas Ardišauskas.


Pirmaujančiam pasaulio ryšių su visuomene konsultantų tinklui „Hill & Knowlton“ Lietuvoje atstovaujanti „VRP | Hill & Knowlton“ yra viena šalies komunikacijos bendrovių lyderių. Šiuo metu agentūra dirba su tokiais klientais kaip SEB bankas, „Tele2“, „Maxima“, Lietuvos Respublikos finansų ministerija, „Fima“, LG ir daug kitų.


EUROVAISTINĖ yra vienas didžiausių vaistinių tinklų Lietuvoje. Iš viso šalyje veikia 241 EUROVAISTINĖ.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.