22 rugsėjo 2014

„Discovery Networks“ komunikacijai Baltijos šalyse pasirinko „VRP Hill+Knowlton Strategies”

Tarptautinė televizijos kanalų grupė „Discovery Networks“ stiprina komunikacijos veiklas Baltijos šalyse ir savo partneriais pasirinko komunikacijos agentūrą „VRP Hill+Knowlton Strategies”. Sutarties įgyvendinimo metu bus pristatomos „Discovery Channel“ ir „Animal Planet“ premjeros bei naujos žiūrovų jau pamėgtų laidų serijos. Baltijos šalių gyventojai išvys dar niekur nerodytos video medžiagos, iš arčiau susipažins su laidų vedėjais ir herojais bei daugiau sužinos apie pačius televizijos kanalus.
„Jau daugiau nei 25 metus „Discovery Networks“ rodo įkvepiančias laidas, kurios yra ne tik pramoginės, bet atlieka ir šviečiamąją misiją. Manome, kad didžiulė mūsų patirtis, tarptautiškumas ir dėmesys kiekvienam regionui leidžia mums kurti aukščiausios kokybės medžiagą. Dėl šios priežasties mūsų kanalus žiūrėti išties verta,“ – teigė Grigorijus Lavrovas, „Discovery Networks“  vadovas šiaurės rytų Europos ir Rusijos regionams.
„Šį sezoną tiek „Discovery Channel“, tiek „Animal Planet“ kanalai pristato daugybę premjerų ir naujų serijų iš jau ne pirmus metus skaičiuojančių laidų. Neabejojame, kad mūsų laidos yra įdomios kiekvienam ir tikimės, kad žiūrovai mėgausis jas atradę,“ – taip naująjį sezoną apibūdino G. Lavrovas.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.