18 rugsėjo 2014

​Anoniminiams komentarams internete tariame griežtą „ne!“

„VRP Hill+Knowlton Strategies” kartu su dar vienuolika Ryšių su visuomene agentūrų asociacijai (RSVA) priklausančių įmonių pasirašė susitarimą. Juo agentūros įsipareigojo interneto portaluose neteikti anoniminių komentarų apie agentūrų klientus, jų prekes ir paslaugas. Anoniminių komentarų rengimo paslaugos asociacijos narės neteikia ir per trečiuosius asmenis.
Šis agentūrų susitarimas yra prevencinis – RSVA narės tokių paslaugų neteikė ir iki šiol. Viešai įsipareigodamos neteikti anoniminių komentarų paslaugų, agentūros pasisako už skaidrią ir etišką ryšių su visuomene veiklą bei siekia užkirsti kelią mėginimams manipuliuoti viešąja nuomone.


„Viena iš pamatinių mūsų agentūros vertybių yra profesionalumas. Tai reiškia ne tik siekį būti geriausiems savo srities profesionalams, bet ir atsakomybę už savo veiklą. Visad išliekame etiški, gerbiame klientą, visuomenę ir patys save. Tai dar kartą patvirtiname viešu įsipareigojimu neteikti paslaugų, kurios, mūsų įsitikinimu, prasilenkia su ryšių su visuomene veiklos etikos principais“, – pažymėjo Mindaugas Ardišauskas, „VRP Hill+Knowlton Strategies” generalinis direktorius.


Prie susitarimo kviečiamos prisijungti ir kitos šalies ryšių su visuomene agentūros. Asociacijos narės tikisi kartu ugdyti klientus ir skatinti juos rinktis etiškus būdus reputacijai formuoti.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje
Strategija. Įgyvendinimas. Rezultatas.