3 rugpjūčio 2015

Ypač spartus „Tele2“ 4G+ ryšys – jau 12 Lietuvos miestų

„Tele2“ klientai jau gali naudotis dar greitesniu mobiliuoju internetu. Telekomunikacijų bendrovė plečia 4G+ (LTE advanced) ryšio tinklą, jis veikia jau 12 Lietuvos miestų ir yra prieinamas 20 proc. šalies gyventojų.
Itin sparčiu 4G+ ryšiu gali naudotis Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Jonavos, Mažeikių, Alytaus, Marijampolės, Nidos, Palangos ir Šventosios gyventojai.


„Tele2“ mobiliojo interneto vartojimas auga kartais. Pastebime, kad didėja ne tik vartotojų skaičius, bet ir išnaršomų duomenų kiekis. Pavyzdžiui, žmonės internete vis aktyviau žiūri filmus ir kitą video turinį. Tam reikia kokybiško ir greito interneto, o 4G+ greitis daugiau nei dukart viršija ir taip greitą 4G“, – teigė „Tele2“ technikos direktorius Valerij Kovzan.


Išmaniųjų telefonų, kurie palaiko 4G+ ryšį, dabar pradėjo sparčiai daugėti. Šiuo metų jie sudaro 5,5 proc. visų per pirmąjį šių metų pusmetį „Tele2“ parduotų išmaniųjų telefonų.


Tuo tarpu 4G ryšio išmaniųjų tarp „Tele2“ klientų per pusmetį įsigytų išmaniųjų telefonų jau buvo net 56 procentai.


„Telefonų gamintojai jau užtikrino gerą 4G telefonų pasiūlą – atsirado telefonų skirtingiems skoniams ir kainos tapo prieinamos. Dabar taip pat sparčiai daugėja ir 4G+ telefonų, jau yra iš ko rinktis“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2 prekybos“ vadovė.


Pasak jos, atsižvelgiant į sparčią 4G+ tinklo plėtrą, dabar geras patarimas telefonų pirkėjams būtų rinktis telefoną, kuris palaiko ir 4G, ir 4G+ technologijas. Tai leis visur naudotis greičiausiu iš prieinamų tinklų ir telefonas ilgiau technologiškai nepasens.


Tarp šiemet „Tele2“ parduotų 4G išmaniųjų telefonai, kurie palaiko ir 4G+ ryšį, sudarė dešimtadalį.


„Tele2“ klientai 4G+ išmaniųjų segmente dažniausiai renkasi „Samsung Galaxy S6 EDGE“, „Samsung Galaxy S5“, „Sony Xperia Z3+“ ir „Huawei Mate 7“ modelius.


Šiuo metu „Tele2“ įgyvendina pirmąjį 4G ir 4G+ tinklų diegimo etapą. Jo metu yra siekiama naujausių kartų ryšį užtikrinti kuo didesniam vartotojų skaičiui. Antrojo etapo metu bazinių stočių tinklas bus tankinamas, taip užtikrinant dar didesnę interneto spartą.


Tokia „Tele2“ tinklo kūrimo strategija leidžia nuo pat diegimo pradžios užtikrinti naujos kartos ryšio prieinamumą ir konkurencingą kainą.


„Tele2“ 4G LTE ryšys veikia jau daugiau nei 60 miestų ir yra pasiekiamas daugiau nei 80 proc., o  4G+ – 20 proc. Lietuvos gyventojų. Tinklas yra nuolat plečiamas, šiuo metu jį sudaro apie 500 4G ir 4G+ bazinių ryšio stočių.


Nuolat atnaujinami „Tele2“ ryšio žemėlapiai yra skelbiami adresu http://tele2.lt/privatiems/apie-tele2/rysys
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.