4 gegužės 2012

Vilniuje po 4 mln. litų vertės rekonstrukcijos atidaryta Justiniškių IKI

Daugiausia parduotuvių turintis prekybos tinklas IKI šią savaitę po septynis mėnesius trukusios rekonstrukcijos atidarė IKI formato parduotuvę Justiniškėse, įsikūrusią adresu Rygos g. 41. Sudėtingi parduotuvės pastato atnaujinimo ir įrengimo darbai pareikalavo 4 mln. litų investicijų. Parduotuvės plotas išaugo bene triskart, stipriai praplėstas asortimentas, sukurtos 25 naujos darbo vietos.
„Prieš rekonstrukciją ši parduotuvė – tuo metu „Ikiukas“ – buvo gerokai mažesnė tiek ploto, tiek pasirinkimo atžvilgiu. Dabar parduotuvės plotas siekia daugiau nei 1 000 kv. metrų, visiškai atnaujintas jos interjeras, patogiau išdėstytos prekės. Be to, iš „Ikiuko“ ji tapo IKI – jautėme poreikį plėsti parduotuvės asortimentą ir gausiai aplink gyvenantiems vilniečiams pasiūlyti didžiausią vertę už geriausią kainą“, – sakė IKI prekybos direktorius Darius Malakauskas.


Pasak jo, tai buvo viena sudėtingiausių prekybos tinklo rekonstrukcijų pastaruoju metu. „Pastatas, kuriame įsikūrusi parduotuvė, buvo nenaujas, tad teko keisti ir jo inžinerinius tinklus. Dėl mažo sklypo turėjome gerai apgalvoti, kaip įrengti pirkėjams patogią automobilių stovėjimo aikštelę, sutvarkyti aplinką. Tačiau rezultatu esame patenkinti – kaip ir visos naujai ar po rekonstrukcijos atidaromos naujo dizaino IKI tinklo parduotuvės, ši taip pat bus jaukesnė ir patogesnė pirkėjams tiek dėl interjero, tiek ir dėl joje esančių prekių bei paslaugų pasirinkimo“, – sakė D. Malakauskas.


Tai jau 5-oji šiemet po rekonstrukcijos atidaryta prekybos tinklo IKI parduotuvė. Pirmąjį ketvirtį IKI pranešė po rekonstrukcijos darbų atidaręs 4 parduotuves, taip pat 3 naujas. Iš viso IKI šiemet planuoja atnaujinti 22 parduotuves ir atidaryti 11 naujų. Pernai prekybos tinką IKI valdanti UAB „Palink“ į plėtrą investavo 69,3 mln. litų, šiemet planuojama, kad investicijos sieks 102 mln. litų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.