15 balandžio 2015

Vilniuje atidarytas pirmasis naujos kartos „McDonald‘s“ restoranas

Populiariausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „McDonald‘s“ Vilniuje atidarė pirmąjį naujos kartos restoraną šalyje, kuriame įrengta inovatyvi aptarnavimo platforma, leisianti dar sparčiau ir efektyviau vykdyti lankytojų užsakymus. Iš viso tai jau dešimtasis tinklo restoranas Lietuvoje, į kurį bendrovė investavo daugiau kaip 650 tūkst. eurų. Trečiadienį jis atvėrė duris prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“.
Šiame restorane pritaikyta nauja lankytojų aptarnavimo koncepcija, kuri atskiria maisto užsakymo ir paėmimo vietas. Tai leis užtikrinti dar greitesnį ir efektyvesnį maisto bei gėrimų užsakymą tiek restorano lankytojams, tiek jo darbuotojams. Visi užsakymai čia bus ruošiami individuliai, taip užtikrinant dar geresnę maisto kokybę ir skonį, o salėje įrengtas specialus ekranas leis svečiams sekti jų užsakymų vykdymą. Be to, nuo šiol lankytojai savo mėgstamo maisto ir gėrimų taip pat galės užsisakyti patys, naudodamiesi moderniais užsakymų kioskais. Restorane įrengti du skaitmeniniai kioskai su liečiamaisiais ekranais leis patogiai peržiūrėti meniu ir savo pasirinkimus bei apmokėti užsakymus.


Greta restorano įrengta ir ketvirtoji Lietuvoje „McCafé“ kavinė. Čia lankytojai galės užsisakyti daugelio pamėgtos kavos ir kitų gėrimų, paskanauti pyragų bei įvairių desertų. Kaip ir kitose „McCafé“ kavinėse, lankytojai bus kviečiami tiek jaukiai prisėsti, tiek užsisakyti kavos ar desertų išsinešti.


„Naujoji lankytojų aptarnavimo koncepcija – tai didelis žingsnis vystant tinklo veiklą Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Pritaikę naują požiūrį ir pasitelkę naujausias technologijas, nuo šiol ir Lietuvoje galėsime pasiūlyti itin modernią lankytojų aptarnavimo sistemą, kurią jau spėjo įvertinti daugybė „McDonald‘s“ lankytojų visame pasaulyje“, – sakė restoranų tinklo „McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimiras Janevskis. Pasak jo, šiuo metu tokia sistema jau veikia ir restorane Latvijoje, o iki metų pabaigos ketinama ją įdiegti dar šešiuose tinklo restoranuose Baltijos šalyse. Planuojama, kad iki 2017 metų ji bus pritaikyta visuose tinklo restoranuose regione. Į tai bendrovė ketina investuoti iš viso 4,5 mln. eurų.


Prekybos ir laisvalaikio centre įsikūrusiame naujajame restorane lankytojus pasitiks ir modernus miesto įkvėptas interjeras, patiksiantis tiek suaugusiems, tiek mažiesiems „McDonald‘s“ lankytojams. „Planuodami naujojo restorano atidarymą ilgai ieškojome tam tinkamiausios vietos, kuri ne tik būtų lengvai pasiekiama daugeliui miesto gyventojų, bet ir patogi mūsų restoranuose besilankančioms šeimoms. Pastebime, kad vis labiau plečiantis gyvenamiesiems rajonams, jų gyventojai ieško naujų – arčiau namų esančių, vietų praleisti laisvalaikį. Dėl to šiame centre matome didelį potencialią“, – sakė V. Janevskis.


Šiuo metu Lietuvoje veikia iš viso dešimt „McDonald‘s“ restoranų – šeši – Vilniuje, du – Kaune, po vieną Klaipėdoje ir Šiauliuose, bei keturios „McCafé“ kavinės – visos įsikūrusios Vilniuje. Per metus „McDonald‘s“ restoranuose Lietuvoje apsilanko daugiau kaip 9 mln. lankytojų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.