15 lapkričio 2013

Vilniuje atidaryta viena didžiausių „Iki“ parduotuvių Lietuvoje

Šiandien Mindaugo gatvėje, Vilniaus Naujamiesčio rajone, atidaryta nauja plataus asortimento „Iki“ parduotuvė. Tiek pagal plotą, tiek prekių asortimentą ši parduotuvė – viena didžiausių „Iki“ prekybos tinklo parduotuvių Lietuvoje. Į parduotuvės įrengimą, kurios bendrasis plotas daugiau nei 3,2 tūkst. kv. metrų, tinklą valdanti UAB „Palink“ investavo 3,2 mln. litų, čia sukurta 80 naujų darbo vietų.
„Atsižvelgdami į pirkėjų Vilniaus Naujamiesčio rajone poreikius pasistengėme, kad šalia kasdienių prekių čia būtų ir įdomesnių, įvairesnių maisto produktų bei namų apyvokos reikmenų. Be plataus prekių asortimento kiekviename parduotuvės skyriuje čia veiks ir kepykla, kurioje kasdien bus kepama duona ir bandelės. Rūpinamės pirkėjais, todėl jų patogumui parduotuvėje bus teikiama ir įvairių paslaugų. Pavyzdžiui, skubantys pirkėjai parduotuvės informacijos skyriuje galės įsigyti spaudos, kavos ir sumuštinių“, – sako prekybos tinklo „Iki“ Viešųjų ryšių vadovas Andrius Petraitis.
 
Naujoje parduotuvėje įsikūrusi kepykla parduotuvės pirkėjams keps įvairiausių rūšių bandeles, čia bus plati vaisių ir daržovių įvairovė, gausus gurmaniškų maisto prekių pasirinkimas – kumpių, dešrų, egzotinių žuvų, sūrių, alyvuogių ir jūros dumblių. Įrengtas itin patogus džiovintų vaisių skyrius, kuriame sveriami vaisiai yra beriami tiesiai į maišelį.
 
Kaip įprasta, „Iki“ informacijos skyriuje bus galima atsiskaityti už komunalines paslaugas, įsigyti loterijos bilietų ar bilietų į koncertus. Tame pačiame pastate kaip ir „Iki“ veiks arbatos namai, optika, vaistinė, soliariumas, gėlių ir gyvūnų maisto parduotuvės. Visą savaitę nuo parduotuvės atidarymo jos lankytojams bus teikiama specialių pasiūlymų.
 
Tai paskutinė prekybos tinklo „Iki“ šiais metais atidaroma nauja parduotuvė. Šiemet tinklą valdanti UAB „Palink“ iš viso jau rekonstravo 35 parduotuves ir pastatė 5 naujas, „Iki“, „IKI Express“ ir „IKI Cento“ parduotuvių skaičių išplėsdama iki 240 parduotuvių visoje Lietuvoje ir išlaikydama daugiausiai parduotuvių turinčio tinklo pozicijas. Iki metų pabaigos planuojama rekonstruoti dar tris „Iki“ parduotuves. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.