12 vasario 2014

„Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje“ duris atvėrė atnaujinta „Sarma“ parduotuvė

Šiandien, vasario 12 d., „Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje“ duris atvėrė atnaujinta kosmetikos ir parfumerijos parduotuvė „Sarma“. Tai viena seniausiai veikiančių tinklo parduotuvių Lietuvoje, į kurios atnaujinimą tinklas investavo 250 tūkst. litų. Po rekonstrukcijos parduotuvė persikėlė į naują – patogesnį prekybinį plotą.
„Sostinės centrinėje universalinėje parduotuvėje veikianti „Sarma“ yra viena pirmųjų mūsų tinklo parduotuvių, todėl jau kurį laiką svarstėme apie jos atnaujinimą ir modernizavimą. Prekybos centre atsilaisvinus strategiškai geresnėje vietoje esančiam prekybiniam plotui nusprendėme pasinaudoti šia galimybe ir investavome į naujas pirkėjams patogesnes patalpas“, – sakė „Sarma“ parduotuves valdančios kosmetikos ir parfumerijos bendrovės „Douglas LT“ vadovė Vilūnė Spaičė.


Po rekonstrukcijos pirkėjų laukia platesnis – daugiau nei 150 prekinių ženklų, kosmetikos ir parfumerijos asortimentas, kurį be jau esamų prabangių „Armani“, „Gucci“, „Estée Lauder“, „Clinique“ ir kitų kosmetikos ir parfumerijos prekių papildė ir nauji  ekskliuzyvinės kosmetikos gamintojų „Artemis“ produktai, „Boucheron“ bei „Balmain“ parfumerija. Kaip ir kitose tinklo parduotuvėse čia pirkėjams siūloma pasinaudoti ir išskirtinėmis grožio paslaugomis, tarp kurių – plaukų ir odos būklės tyrimai, makiažo ir manikiūro paslaugos.


„Centrinėje universalinėje parduotuvėje“ įsikūrusioje „Sarma“ per metus apsilanko vidutiniškai 30 tūkst. pirkėjų. Tai viena mažiausių tinklo parduotuvių, todėl ypatingas dėmesys joje skiriamas klientų aptarnavimui, pavyzdžiui, pirkėjui pageidaujant į šią parduotuvę pristatomos kitose tinklo prekybos vietose esančios prekės, kurių nėra šiame prekybos centre.


Šiuo metu kosmetikos ir parfumerijos tinklas „Douglas LT“ valdo 16 „Sarma“ ir 11 „Douglas“ parduotuvių visoje Lietuvoje, taip pat internetinę parduotuvę „Douglas.lt“. Per metus tinklo parduotuvėse apsilanko vidutiniškai 600 tūkst. pirkėjų. Europoje tarptautinis kosmetikos ir parfumerijos tinklas „Douglas“ valdo daugiau kaip 1000 parduotuvių, veikiančių 18 valstybių, tarp kurių ir kaimyninės Latvija bei Lenkija.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.