10 kovo 2016

Veidrodinis fotoaparatas, kuriuo fotografuoti nereikia įgūdžių

„Canon“ pristatė naują pradedantiesiems fotografams skirtą skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą EOS 1300D su 18 megapikselių jutikliu. Šis fotoaparatas leis išgauti aukštos kokybės vaizdus net fotografavimo įgūdžių neturintiems mėgėjams. „Canon“ EOS 1300D modelis išsiskiria aukšta nuotraukų raiška, jautria automatinio fokusavimo sistema bei bendrinimo ir dalijimosi galimybėmis. 
Kokybiškas kiekvienas įamžintas kadras
Fotoaparate EOS 1300D įtaisytas „Canon“ procesorius DIGIC 4+ ir didelis APS-C formato 18 megapikselių jutiklis, leisiantis užfiksuoti net pačias smulkiausias detales, kurios suteiks nuotraukoms išskirtinumo. Jei norite, kad nuotraukose žmonės ir daiktai išsiskirtų blankiame fone, EOS 1300D tam puikiai tiks, nes fotoaparatu galima išgauti mažą lauko gylį. Modeliui EOS 1300D tinka daugiau kaip 80 EF objektyvų ir kitų priedų, todėl šis skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas yra ypač universalus.
 
EOS 1300D net naujokai gali fotografuoti lyg profesionalai. Kai fotografuojama žiūrint pro vaizdo ieškiklį, jautri automatinio fokusavimo sistema sufokusuoja net ir judančius objektus, kad galėtumėte fotografuoti veiksmo scenas trijų kadrų per sekundę sparta.
 
Galimybė mokytis, tobulėti ir imtis iniciatyvos
Pusiau automatinis režimas bei visiškai rankinis valdymas režimas leis kokybiškai fotografuoti net išblėsus dienos šviesai, o tinkamai parinkus ISO, diafragmą ir išlaikymo nustatymus galėsite užfiksuoti įstabius nakties vaizdus. Jautrumo diapazoną ISO 100–6 400 galima išplėsti iki ISO 12 800.
Fotoaparate įtaisytas didelis jutiklis, todėl „Full HD“ raiškos vaizdo įrašai detalumu nenusileidžia profesionalų darbams. Kino produkciją primenantį efektą išgausite, nustatę mažą lauko gylį.
 
Bendrinkite, laikykite ir atraskite iš naujo
Fotoaparate EOS 1300D įdiegta NFC ir įvairių belaidžio tinklo funkcijų, padedančių perkelti ir bendrinti vaizdus kol keliaujate. Kai įjungta NFC funkcija, suglaudus fotoaparatą ir tam pritaikytą išmanųjį „Android“ įrenginį, galima perkelti nuotraukas arba, naudojant programėlę „Canon Camera Connect“, fotografuoti nuotoliniu būdu.
 
Pagrindinės EOS 1300D savybės
Sukurtas pradedantiesiems fotografams, todėl lengvai valdomas
Aukšta nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybė
Paprasta bendrinti ir dalintis nuotraukomis 
Apie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA). „Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai. Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.