26 liepos 2013

Uteniškius aplankė nemokamos „Pildyk kino“ pramogos

Išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ tęsia vasaros kino po atviru dangumi sezoną. Ketvirtadienį (liepos 25 d.) „Pildyk kinas“ lankėsi Utenoje
Miesto sode įvykęs nemokamas renginys dovanojo pramogų įvairaus amžiaus uteniškiams. „Pildyk“ pasiūlė šeimai draugišką ir saugią aplinką, todėl renginyje buvo linksma visiems – jaunimui, senjorams, šeimoms su vaikais.
 
„Uteniškiams nemokamai pasiūlėme kokybiškų pramogų ir įdomų kiną. Šventė patvirtino, kad „Pildyk“ turi daug draugų Utenoje ir bendrauti miesto gyventojai mėgsta“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.
 
Kartu su uteniškiais šventėje linksminosi ir gerai pažįstami „Pildyk“ draugai: Sandrutė, Ozis ir Mobis bei neseniai prie draugų būrio prisijungęs kaskadininkas Rembo.
 
Su pamėgtais herojais uteniškiai galėjo įsiamžinti specialiose fotografavimuisi skirtose erdvėse. Visi galėjo pabūti „Pildyk“ draugų būrio nariais – keliauti Mobio autobusiuku, filmuotis ekstremalių triukų scenose su Rembo ar į valias prisikalbėti su Sandrute bei Oziu.
 
Ilgiausio Lietuvoje reklaminio serialo herojai atsivežė ir pramogų. Šventės svečius jie kvietė pūsti milžiniškus muilo burbulus, žaisti stalo futbolą ar surinkti savo numerį kamuoliukų mėtymais.
 
„Pildyk“ taip pat pasiūlė vieną pirmųjų galimybių Lietuvoje išbandyti kendamas – karščiausią žaislų pasaulio naujieną nuo yo-yo laikų.
 
Renginyje buvo galima nemokamai apsirūpinti mobiliosiomis programėlėmis. Jų į išmaniuosius telefonus „įpūtė“ per specialią „Pildyk pompą“.
 
Daug susidomėjimo sulaukė ir naujausias technologijas panaudojantis „Pildyk“ papildytos realybės žaidimas. Šiame ir kituose žaidimuose sudalyvavę šventės svečiai galėjo nemokamai skanauti „Pildyk“ spragėsių ir gavo kitų dovanų.
 
Pagrindiniu šventės akcentu tapo po atviru dangumi rodomas kino filmas – didelio populiarumo kino ekranuose sulaukusi romantinė komedija visai šeimai „Mėnesienos karalystė“ (angl. „Moonrise Kingdom“). Specialūs paminkštinimai atsisėsti, spragėsiai bei gaivieji gėrimai seanso metu sukūrė tikros kino salės atmosferą.
 
„Pildyk“ yra populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga. Birželio mėn. atlikto RAIT tyrimo duomenimis, „Pildyk“ naudojasi 56 proc. šių paslaugų vartotojų Lietuvoje. Beveik 48 proc. Lietuvos gyventojų nurodo, kad tarp išankstinio mokėjimo kortelių mažiausią kainą siūlo „Pildyk“.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.