15 lapkričio 2012

Tyrimas: geriausias darbdavys telekomunikacijų sektoriuje yra „Tele2“

Pagal tarptautinę „AON Hewitt“ metodiką bendrovės „OVC Consulting“ atliktame tyrime telekomunikacijų bendrovė „Tele2” vienintelė iš savo sektoriaus bendrovių pateko tarp geriausių darbdavių Lietuvoje.
Remiantis darbuotojų atsiliepimais, kaip geriausi 2012 m. šalies darbdaviai taip pat įvertintos bendrovės „Adform Lithuania“, „Lietuvos draudimas“, „Philip Morris Baltic“, „Roche Lietuva“, „Sanofi-aventis Lietuva“.


„Šis pasiekimas ypač svarbus, nes tai yra pačių darbuotojų vertinimas. Džiaugiamės, kad jie tiki tuo, ką visi kartu darome, supranta, koks svarbus yra kiekvieno darbuotojo indėlis į įmonės sėkmę. O įrodymas yra tai, kad gerų veiklos rezultatų pasiekiame su sąlyginai nedidele komanda“, – sakė Aidas Tamošiūnas, „Tele2” finansų direktorius.


Lietuvoje pirmąkart „OVC Consulting“ surengtas „AON Hewitt“ tyrimas pasaulyje atliekamas daugiau nei 30 pasaulio šalių jau kelis dešimtmečius. Vykdant „Geriausio darbdavio“ tyrimą bendrovės buvo įvertintos penkiais aspektais: darbuotojų įsitraukimo, lyderystės, aukštos veiklos standartų kultūros, darbdavio patrauklumo ir žmogiškojo kapitalo stabilumo. Tyrime dalyvavo 21 organizacija, į tyrimo klausimus atsakė kiek daugiau nei 6 tūkst. šių bendrovių darbuotojų.


UAB „Tele2” trečiojo šių metų ketvirčio pabaigoje dirbo 93 darbuotojai, prieš metus – 87.


Ankstesniais metais „Tele2” www.vz.lt ir www.cv.lt lankytojų buvo pripažinta geidžiamiausiu darbdaviu tarp bendrovių, kuriose dirba iki 250 žmonių.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.