19 balandžio 2013

Trys žinomos moterys pirmosios užsiregistravo į „AVON moterų bėgimą“

Šiandien prasidėjo registracija į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas lengvosios atletikos varžybas tik moterims – „AVON moterų bėgimą“. Po dviejų mėnesių, birželio 16 d. Vilniuje, Vingio parke, vyksiančio bėgimo organizatoriai kviečia visas moteris – ir profesionales, ir mėgėjas – bėgti kartu ir priminti, kaip svarbu rūpintis savo sveikata. Šių metų moterų bėgimo tikslas – priminti apie krūties vėžio profilaktikos ir savitikros svarbą bei parodyti solidarumą su moterimis, sergančiomis krūties vėžiu.
Pirmosios į bėgimą užsiregistravo trys žinomos šalies moterys – dainininkė Elena Puidokaitė, žinoma Atlantos vardu, modelis Vaida Grikštaitė-Česnauskienė ir renginių organizatorė Laura Tamulaitytė.
 
„Jėgų išbandymas ilgos distancijos bėgime man yra visiškai naujas ir nepatirtas dalykas. Ilgą laiką buvau skeptiškai nusiteikus prieš tokio nuotolio bėgimus, tačiau požiūris pasikeitė pačiai pradėjus bėgioti. Tokios varžybos kaip „AVON moterų bėgimas“ yra sveikas gyvenimo nuotykis, būdas surasti bendraminčių ir galimybė prisidėti prie kiekvienai moteriai svarbios kovos su klastinga liga,“ – sakė Elena Puidokaitė.
 
Visos registracijos ir renginio metu surinktos lėšos bus skirtos Vilniaus universiteto Onkologijos institutui, krūties vėžio gydymui reikalingai įrangai įsigyti. Šiam tikslui kiekviena „AVON moterų bėgimo“ dalyvė prie registracijos mokesčio gali pridėti ir papildomą 10 ar 20 litų auką.
 
„Šis bėgimas bus išskirtinai moteriškas. Ne tik dėl to, jog jame dalyvaus vien moterys, bet ir dėl nuoširdžios idėjos – kovoti su krūties vėžiu. Į pirmąsias tokio tipo varžybas Lietuvoje tikimės pritraukti daugiau nei 1000 dalyvių, taigi tai išbandymas ir renginio organizatoriams. Pastaruoju metu ši sporto šaka sparčiai populiarėja, todėl prognozės daug žadančios,“ – sakė „AVON moterų bėgimą“ organizuojančios Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis.
 
Kiekviena dalyvė atsižvelgdama į savo fizinį pasirengimą galės varžytis vienoje iš dviejų – 3,5 km ir 7 km – trasų. Bėgime laukiama dalyvių iš visos Lietuvos ir užsienio valstybių.
 
Į visas „AVON moterų bėgimo“ rungtis būtina išankstinė registracija. Registracijos formą bei išsamesnę informaciją apie bėgimą galima rasti svetainėje http://www.moterubegimas.lt.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.