31 gruodžio 2014

Trumpai neveiks atnaujinamos „Tele2“ svetainės ir savitarna, pagrindinės paslaugos veiks kaip įprasta

Ruošiantis perėjimui prie euro, šiandien nuo 15:00 bus išjungtos telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ ir išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ svetainės ir savitarnos sistemos. Visos „Tele2“ bei „Pildyk“ svetainės ir savitarna bus paruošti eurui ir vėl veiks sausio 1 dienos popietę
Mobiliojo ryšio paslaugos – skambučiai, SMS žinučių ir internetas – Lietuvos teritorijoje veiks be sutrikimų.


Sausio 1 d., paryčiais, išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojams kelias valandas neveiks tarptautinių skambučių, SMS žinučių ir ryšio užsienyje paslaugos. Toks metas šių paslaugų apskaitos sistemų atnaujinimui pasirinktas, kad nepatogumų klientams būtų kuo mažiau. Prieš metus tokiu laiku į užsienį skambino kelios dešimtys iš daugiau nei milijono „Pildyk“ paslaugų vartotojų.


Klientai, už paslaugas mokantys pagal sutartį, tarptautinių skambučių, SMS žinučių ir ryšio užsienyje paslaugomis naudosis kaip įprasta, išskyrus mobiliojo interneto užsienyje paslaugas. Naršyti užsienyje „Tele2“ klientai laikinai negalės kelias valandas sausio 1 d. paryčiais.


Sausio 1 d. naktį taip pat bus sustabdytas „Pildyk“ paslaugų užsakymas bei sąskaitų papildymas. Kitu metu šios paslaugos veiks kaip įprasta.


Tam, kad sistemų pakeitimai keltų kuo mažiau nepatogumų, jie atliekami tuo pat metu, kai neveiks bankų internetinės bankininkystės sistemos ir nebus pervedami mokėjimai.


Atliekant sistemų pakeitimus, laikinai neveiks visos „Tele2“ bei „Pildyk“ svetainės: tele2.lt, mano.tele2.lt, internetas.tele2.lt, pildyk.lt, mano.pildyk.lt. Taip pat neveiks „Pildyk“ sąskaitų papildymo programėlė išmaniesiems telefonams.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.