20 kovo 2015

„Transparency International“: „Tele2“ – skaidriausia

„Transparency International“ Švedijoje skyrė „Tele2“ aukščiausią įvertinimą už korporacinės atskaitomybės skaidrumą.
„Transparency International“ vertino tris pagrindinius kriterijus – antikorupciją, organizacijos skaidrumą ir finansinių rodiklių atskleidimą. Jie buvo vertinami bendroves lyginant tiek šalies mastu, tiek ir tarptautinių standartų kontekste.


„Tele2“ įvertinta geriausiai tarp didžiųjų Švedijos kompanijų. Jos skaidrumo indeksas yra 8 balai iš 10.


Lyginant su viso pasaulio bendrovėmis, „Tele2“ indeksas yra 7,3 balo, o antros skaidriausios Švedijos bendrovės – 6,7 balo.


„Puiku gauti įvertinimą už mūsų pastangas nuolat tobulinti veiklą tokioje svarbioje srityje. Atvirumas mums yra viena pagrindinių vertybių. Indeksas rodo, kad tai ne popierinis pažadas, o svarbi mūsų vidinės kultūros dalis“, – sakė Petras Masiulis, "Tele2" generalinis direktorius.


„Tele2“ grupės bendrovės vienodų veiklos standartų laikosi visose savo veiklos šalyse, taip pat ir Lietuvoje. Bendrovė kviečia savo partnerius šalyje pasirašyti „Tele2” Verslo partnerių elgesio kodeksą. Dokumento, pagrįsto dešimtimi Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo principų paskirtis – paskatinti šalies bendroves veikloje laikytis aukščiausių etikos standartų.


Lietuvoje „Tele2“ yra pagrindinis mobiliojo ryšio operatorius 51 proc. gyventojų, rodo 2014 m. gruodį bendrovės „Millward Brown“ atlikta apklausa.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.