16 balandžio 2012

Tik 8 procentai Baltijos šalių moterų naudoja odos serumus

Po žiemos, kai odai reikia veiksmingesnės priežiūros, serumai, kurie intensyviai veikia odą, turėtų būti kiekvienos moters grožio arsenale. Tačiau kosmetikos gamintojo „L’Oréal“ atlikto tyrimo duomenimis, tik 8 proc. moterų Baltijos šalyse naudoja odos serumus. Serumų naudojimas ir žinios apie juos po truputį auga, tačiau moterys vis dar galvoja, kad gero kremo užteks išlaikyti odą gražią ir švytinčią visus metus. Apie serumų naudą pasakoja gydytoja dermatologė dr. Rūta Gancevičienė.
Intensyvi priežiūra pavasarį
Serumų svarba yra ypač akivaizdi po odai sunkaus žiemos laikotarpio. „Serumai yra išties efektyvūs produktai ir turėtų tapti vienu iš kasdieninės odos priežiūros įpročių. Jie suteikia labai efektyvią ir intensyvią priežiūrą Jūsų odai, greitai įsigeria, nepalikdami pastebimų pėdsakų ant Jūsų odos. Serumo poveikis dažniausiai būna greitesnis nei kitų produktų,“ – sakė R. Gancevičienė.


Priklausomai nuo sudėties, serumai gali padėti odai regeneruoti, veikti jauninančiai, suteikti elastingumo ir stangrumo, intensyviai drėkinti ir maitinti, mažinti sudirgimo požymius, šviesinti odą,  kovoti su spuogeliais ir t.t.


Siekiančioms patogumo – universalūs serumai
Pradedančiosioms serumų vartotojoms, kurios bijo pasiklysti tarp daugybės pasirinkimų, verta išbandyti universalius serumus. Šie produktai vertingi tuo, kad juos gali naudoti visų amžiaus grupių ir skirtingų odos tipų moterys. „Tikrai rekomenduoju naudoti serumus, nes šie produktai ne tik sumažina odos senėjimo požymius, bet ir padeda kovoti su kitomis kasdieninėmis problemomis, pavyzdžiui, nelygiu odos atspalviu ar pigmentinėmis dėmėmis. Priklausomai nuo serumo rūgšties, jis gali būti skirtas konkrečiam odos tipui. Vis dėlto, labai patogu naudoti universalius serumus, kurie, nepriklausomai nuo sezono, tinka įvairių amžiaus grupių ir skirtingus odos tipus turinčioms moterims,“ – pasakojo ekspertė.


Efektyviausia naudoti kartu su kremu
Dermatologė dr. R. Gancevičienė taip pat pažymi, kad efektyviausią priežiūrą odai užtikrina serumo ir kremo naudojimas kartu. Pasak specialistės, norint prailginti serumo poveikį ir tarsi „uždaryti“ veikliąsias medžiagas ten, kur jų reikia labiausiai, vertėtų serumui įsigėrus į odą ją dar patepti serumą atitinkančiu kremu. Dieninis kremas turėtų būti naudojamas, kai odai siekiama suteikti papildomos apsaugos, o naktinis – norint, kad oda efektyviau įsisavintų reikiamas medžiagas organizmui ilsintis.


Specialistės teigimu, serumus naudoti gali įvairaus amžiaus vartotojai: su jaunatviniais spuogais kovojantys paaugliai (derinant kosmetiką su gydymu), jauno ir brandaus amžiaus moterys, norėdamos greitai suteikti odai švytėjimo, drėgmės ar elastingumo bei vyrai, siekdami nuraminti sudirgusią po skutimo odą. 


Kaip suteikti odai švytėjimo?
Kaip po sunkios žiemos priversti jūsų odą vėl švytėti? Naujas universalus „L’Oréal Youth Code Luminize“ serumas yra lengvas ir gali būti naudojamas atskirai arba prieš bet kokį kitą kremą. Jis itin tinkamas pavasariui, nes padeda odai atgauti gaivumą ir atspalvį po žvarbios žiemos. „Kuriant šią „L’Oréal Paris“ naujovę buvo naudojama LUMI-GEN™ technologija, kuri reguliuoja odos pigmentaciją, sumažindama rudų dėmių intensyvumą. Serumas praturtintas vitaminu Cg, kuris turi intensyvų koreguojamąjį poveikį odos netobulumams ir tamsioms dėmėms. Serumo tekstūra lengva ir visiškai neriebi, tad oda sudrėkinama, tampa minkštesnė,“ – sakė „L’Oréal Paris“ prekės ženklo vadovė Lietuvoje Eglė Blekaitytė. Po dešimt metų trukusių „L’Oréal“ laboratorijų tyrimų ir 7 patentų, „Youth Code Luminize“ serumas yra puikus ginklas visų moterų, kovojančių su odos spalvos netolygumais ir blausumu, grožio arsenale.


Apie L’Oréal


L’Oréal yra pirmaujanti pasaulio kosmetikos gamintoja, kuri jau 100 metų rūpinasi pasaulio moterų ir vyrų grožiu. Įmonei priklauso net 23 skirtingi ir vienas kitą papildantys visame pasaulyje žinomi prekiniai ženklai. Keturiolikoje įvairiose pasaulio šalyse esančių modernių L’Oréal tyrimų centrų dirba 3000 mokslininkų, besispecializuojančių net 30 skirtingų disciplinų. Jie užtikrina, kad L’Oréal produktai kuo geriau pasirūpintų vartotojų oda bei plaukais.


L’Oréal tvaraus vystymosi politika bei griežtas produktų saugumo testavimo reguliavimo reglamentas užtikrina, kad visi kompanijos gaminiai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tarptautinis L’Oréal saugumo vertinimo padalinys naudoja mokslinę daugiadisciplinę prieigą, kad įvertintų ir užtikrintų produktų saugumą. Ši procedūra apima vertinimus, paremtus naujausiais medicinos bei moksliniai tyrimais bei griežtai reglamentuotu ingredientų ir gatavų produktų saugumo įvertinimu. L’Oréal jau ketvirtus metus iš eilės patenka į tarptautinio socialiai atsakingo investavimo tinklo „Korporatyviniai riteriai“ 100 labiausiai tvarų vystymąsi propaguojančių pasaulio korporacijų sąrašą.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.