7 gruodžio 2015

„Thermo Fisher Scientific“ Lietuvoje plečia Molekulinės biologijos kompetencijų centro veiklą

„Thermo Fisher Scientific“, didžiausia pasaulyje kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui, šiandien paskelbė atidaranti naujas 1700 kv. m. pločio gamybos patalpas Molekulinės biologijos kompetencijų centre Vilniuje. Naujai įrengtos laboratorijos skirtos „Dynabeads“ magnetinių dalelių, naudojamų imunoterapijos tyrimams, gamybai. „Dynabeads“ magnetinės dalelės yra itin svarbios limfocitų ląstelių terapijoje – naujame kovos su vėžiu metode.
„Mūsų tikslas – patenkinti sparčiai augančius gyvybės mokslų klientų Rytų Europoje poreikius bei naujausias inovacijas pristatyti pasaulinėje rinkoje, tad Vilnius yra svarbi mūsų strategijos dalis“,- teigia Andy Thomson, „Thermo Fisher Scientific“ vyresnysis viceprezidentas ir prezidentas Europai, Viduriniesiems Rytams ir Afrikai. „Iki šios dienos „Dynabeads“ magnetinės dalelės jau yra naudojamos daugiau nei 30 klinikinių tyrimų. Naujos gamybos laboratorijos Vilniuje leis stiprinti mūsų pozicijas tiek šiame regione, tiek ir pasaulinėje imunoterapijos rinkoje“.


Naujosiose patalpose įrengtos 260 kv. m. kontroliuojamos švarios aplinkos laboratorijos, įskaitant 43 kv. m. aukščiausios (A ir B) klasės sterilios gamybos patalpas. Jose iš „Thermo Fisher“ padalinio Norvegijoje atkeliaujančios „Dynabeads“ magnetinės dalelės sudėtingų biocheminių procesų metu bus sujungiamos su antikūnais.


„Thermo Fisher Scientific“ į projekto įgyvendinimą investavo 7 milijonus dolerių. Remiantis 2014 m. susitarimu projektą dalinai finansavo Lietuvos Vyriausybė. Pagal šį susitarimą kompanija yra įsipareigojusi sukurti ne mažiau 100 naujų darbo vietų iki 2017 metų. Šiandien įmonės Vilniaus padalinyje dirba 570 darbuotojų, tarp jų ir daugiau kaip 90 tyrėjų, tad „Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra didžiausias privatus tyrimų centras Lietuvoje.


Šiandien „Thermo Fisher Scientific“ įrašė naują svarbią datą įmonės veiklos istorijoje atidarant naująją gamybos laboratoriją. Atidarymo renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, JAV ambasadorė Lietuvoje Deborah A. McCarthy, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir kiti garbūs svečiai.


Daugiau informacijos apie „Dynabeads“ magnetinių dalelių atskyrimo technologiją galite rasti „Thermo Fisher Scientific“ svetainėje (anglų kalba).


Apie „Thermo Fisher Scientific“
„Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Kompanijos misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Joje dirba apie 50 tūkst. darbuotojų 50 pasaulio šalių, metinės pajamos – 17 mlrd. JAV dolerių. „Thermo Fisher Scientific“ klientai – farmacijos ir biotechnologijos įmonės, ligoninių ir klinikų diagnostikos laboratorijos, universitetai, mokslo institutai ir valstybinės agentūros, aplinkos ir procesų kontrolės institucijos. Įmonės vertę kuria pagrindiniai prekių ženklai – „Thermo Scientific“, „Applied Biosystems“, „Invitrogen“, „Fisher Scientific“ ir „Unity Lab Services“. Jie garantuoja nuolatinę technologinę plėtrą ir geriausias produktų ir paslaugų įsigijimo sąlygas. „Thermo Fisher Scientific“ produktai ir paslaugos padeda klientams spręsti sudėtingus analitinius uždavinius, tobulinti diagnostiką ir didinti laboratorijų našumą. Daugiau informacijos – tinklalapyje www.thermofisher.com.


Apie „Thermo Fisher Scientific Baltics“
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra moderniųjų biotechnologijų bendrovė, kurianti ir pasaulinėms rinkoms gaminanti produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Bendrovė yra JAV kompanijos „Thermo Fisher Scientific“ padalinys Vilniuje. „Thermo Fisher Scientific Baltics“ dirba 570 aukštos kvalifikacijos specialistų. Bendrovės Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centre dirba apie 90 mokslininkų ir tyrėjų. Tai – vienas iš didžiausias privačių mokslinių tyrimų centrų Baltijos regione ir Rytų Europoje.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.