5 birželio 2014

„Tele2“ vasarą klientams dalins gigabaitus

Prasidėjus vasarai, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ mobilųjį internetą faktiškai atpigino tris kartus. Bendrovės klientai, kurie su mokėjimo planu ar atskirai užsisakę gauna 1 GB duomenų naršymui Lietuvoje, dar 2 gigabaitus kiekvieną vasaros mėnesį gaus dovanų.
„Toliau didiname mobiliojo interneto prieinamumą žmonėms. Dovanojami gigabaitai dar labiau atpigins mobilųjį internetą, juo bus galima laisvai naudotis atostogaujant Lietuvoje ir išbandyti naujas galimybes, kurioms anksčiau gigabaito neužtekdavo – kad ir video internetu žiūrėti“, – sakė Daiva Matukienė, „Tele2“ prekės ženklo vadovė.


Mobiliojo interneto vartojimas Lietuvoje nuolat auga, o nemokami papildomi gigabaitai dar paskatins kreivės kilimą. Kaip rodo „Tele2“ statistika, duomenų vartojimas per dvejus pastaruosius metus šalyje išaugo penkiskart.


2012 m. pradžioje operatoriaus tinkle vartotojai per dieną į telefonus atsisiųsdavo 2 TB duomenų. Šiemet šis rodiklis pasiekė 10 TB per dieną. Aktyvių mobiliojo interneto naudotojų per tą laiką padaugėjo 2,5 karto.


Tris kartus didesniu mobiliojo interneto paketu „Tele2“ klientai galės naudotis už tą pačią plano ar paketo kainą, o naršyti bus galima beveik visoje Lietuvoje. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Tele2“ 3G ryšio tinklas dengia 90,9 proc. šalies teritorijos ir yra antras didžiausias Lietuvoje.


Papildomi 2 gigabaitai dovanojami visiems privatiems „Tele2“ klientams, kurie turi ar dabar pasirinks mokėjimo planus su 1 GB mobiliojo interneto naršymui ar jį užsisakys papildomai prie savo mokėjimo plano.


Pasiūlymu bus galima naudotis visą vasarą – nuo š.m. birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Turintiems planus su 1 GB,  nereikia nieko papildomai užsakyti – nemokami gigabaitai naršymui suteikiami automatiškai, be jokių papildomų mokesčių. Visa informacija apie akciją skelbiama www.tele2.lt.


Šių metų gegužės mėnesį „Tele2“ užbaigė savo viso 3G mobiliojo ryšio tinklo atnaujinimą. Per dvejus metus „Tele2“ atnaujino 870 bazinių 3G tinklo stočių ir įrengė 150 naujų. Į tinklo modernizavimą bendrovė investavo daugiau nei 77 mln. litų.


Bendrovės „RAIT“ kovo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias operatorius Lietuvoje. Jo duomenimis, iš viso „Tele2“ ryšiu naudojasi daugiau 52 proc. Lietuvos gyventojų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.