6 rugsėjo 2013

„Tele2“ tinklo įrangą Nyderlanduose tieks trys bendrovės

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ paskelbė, kad įrangą 4G ryšio tinklo plėtrai Nyderlanduose tieks trys tarptautinės bendrovės: „Nokia Solutions and Networks“ (NSN), „Huawei“ ir „Mavenir Systems“.
Konkursą laimėjusios bendrovės „Tele2“ Nyderlanduose suteiks visą reikiamą įrangą 4G ryšio plėtrai. Jų patirtis ir taikomos naujausios technologijos užtikrins, kad „Tele2“ 4G ryšys šalyje bus kokybiškas ir efektyvus, o paslaugos galės būti teikiamos už prieinamą kainą.


Praėjusį mėnesį „Tele2“ Nyderlanduose pasirašė sutartį su operatoriumi „T-Mobile“ dėl bendros mobiliojo tinklo infrastruktūros naudojimo. „Tele2“, be savo turimos įrangos, naudosis ir „T-Mobile“ mobiliojo tinklo infrastruktūra – antenomis, bokštais.


Turima infrastruktūra, taip pat anksčiau gauti 800 Mhz juostos dažniai ir įsigyta licencija naudotis 2,6 Ghz dažnių ruožu leidžia „Tele2“ Nyderlanduose kurti 4G ryšio tinklą pagal LTE technologiją.
Bendrovės „RAIT“ birželio mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.