16 liepos 2013

„Tele2” saugos vartotojų privatumą viešojoje erdvėje

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2” sukūrė naują paslaugą mobiliojo ryšio vartotojams. Žmonės, kuriems reikia viešai paskelbti savo telefono numerį, galės užsisakyti virtualų numerį. Jis galios ribotą laiką ir padės apsisaugoti nuo nepageidaujamos reklamos siuntėjų bei telefoninių sukčių.


Virtualius numerius „Tele2“ pasiūlė pirmoji tarp didžiųjų Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių.
 
Paslauga bus ypač naudinga žmonėms, kurie perka ir parduoda per skelbimus internete. Vien portale „Skelbiu.lt“ kas mėnesį savo skelbimus skelbia apie 20 tūkst. žmonių
 
„Iki šiol skelbimus skelbiantys žmonės savo privatumą saugodavo įsigydami išankstinio mokėjimo korteles. Nauja paslauga leis laikiną numerį gauti paprasčiau ir, jei reikia, turėti kelis tokius numerius. Virtualius numerius siūlysime už mažą kainą“, – sakė Mindaugas Kežionis, „Tele2“ produktų skyriaus vadovas.
 
Svarbi paslaugos ypatybė – į virtualius numerius bus galima tiktai priimti skambučius ir SMS žinutes, skambinti ar rašyti iš jų neleidžiama. Taip „Tele2” užtikrina, kad paslauga negalės piktnaudžiauti telefoniniai sukčiai.
 
Užsisakytas virtualus numeris bus susietas su kliento asmeniniu numeriu. Į jį bus peradresuojami visi virtualaus numerio skambučiai bei SMS žinutės.
 
Virtualų numerį galima užsisakyti dienai, savaitei arba mėnesiui. Paslaugos kaina atitinkamai bus 1, 2 arba 5 litai.
 
Paslaugos administravimui „Tele2” sukūrė paprasta ir patogią programėlę. Ją galima nemokamai atsisiųsti iš interneto parduotuvės „Google Play“: play.google.com/store/apps/details?id=lt.iterato.virtualusnumeriai.
 
Užsisakyti paslaugą taip pat galima siunčiant SMS žinutę su tekstu VN1, VN7 arba VN30, priklausomai nuo pageidaujamo numerio galiojimo laiko, numeriu 1314. Paslaugos galiojimą taip pat galima pratęsti ar nutraukti.
 
Bendrovės „RAIT“ gegužės mėnesį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.