8 birželio 2015

„Tele2“ saugos klientus nuo nepageidaujamų SMS žinučių

„Tele2“ pradėjo saugoti savo klientus nuo brukalų – mobiliojo ryšio vartotojai gaus vis mažiau nepageidaujamų SMS žinučių.
Operatorius pradėjo diegti naują technologiją, kuri leis sustabdyti 8 mln. kas mėnesį klientų gaunamų nepageidaujamų žinučių. Būtent tiek brukalų dabar kas mėnesį gauna „Tele2“ klientai.
Daugiausia tai yra nepageidaujamos reklaminės, sukčių ir kenkėjišką programinę įrangą perduodančios žinutės.
Pirmiausia bus ribojami įtartini masiniai žinučių siuntimai, apie kuriuos operatorius neturi informacijos, kad klientai yra užsisakę šią informaciją iš siuntėjo. Nauja paslauga pirmiausia kirs užsienio interneto svetainėms, kurios leidžia masiškai siųsti virusus ir sukčių žinutes.
„Tobulindami technologijas siekiame, kad naudotis ryšiu būtų dar patogiau ir saugiau. Pastaruoju metu klientai vis dažniau skundžiasi dėl augančio brukalų kiekio, jie nuolat susiduria su sukčiais, virusais ar tiesiog nepageidaujama reklama. Reaguodami į klientų nusiskundimus, ėmėmės veiksmų ir nuo dabar turėsime priemonę užkirsti tam kelią“, – teigia Deividas Praspaliauskas, „Tele2“ Verslo plėtros vadovas.
Pradėjus diegti naująją technologiją, ji bus nuolat tobulinama ir leis vis efektyviau ginti klientų privatumą ir interesus. „Tele2“ diegiamas technologinis sprendimas neribos ryšio vartotojų siunčiamų SMS žinučių ir nesukels nepatogumų gyventojams.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.