26 balandžio 2013

„Tele2“ prekybą „Samsung Galaxy S4“ pradės šeštadienį ir siūlys pigiau

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ prekybą populiarios „Samsung Galaxy“ serijos telefonu „Galaxy S4“ pradės rytoj, tuo pat metu, kai telefonas startuos daugelyje pasaulio šalių. Naująjį modelį „Tele2” siūlys pigiausiai tarp Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių.
Nuo rytojaus visame pasaulyje laukiamą „Samsung“ flagmaną bus galima įsigyti bendrovės salonuose prekybos centruose „Akropolis“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, „Panorama“ Vilniuje, „Mega“ ir „Savas“ Kaune, „Saulės miestas“ Šiauliuose, „Babilonas“ Panevėžyje.
 
Prekyba iškart prasidės ir „Tele2“ parduotuvėje internete www.tele2.lt, o vėliau – kituose bendrovės salonuose.
 
„Samsung“ yra vienas pažangiausių gamintojų, o „Galaxy“ telefonuose jie pritaiko naujausius savo sprendimus. Nenuostabu, kad naujasis „S4“ dabar yra klientų ypač laukiamas telefonas. Jį siūlysime už mažiausią tarp operatorių kainą“, – sakė Jolita Grigaliūnienė, „Tele2” mėnesinių paslaugų pardavimo vadovė.
 
Pasak jos, savo „Samsung“ modelį randa skirtingų poreikių vartotojai, todėl daug „Tele2” klientų labai vertina šį gamintoją. Dėl šios pasirinkimo galimybės „Tele2” siūlo didelį jų spektrą – nuo galingiausių išmaniųjų iki telefonų už mažą kainą. Iš viso bendrovė parduoda net 35 modelių „Samsung“ telefonus, daugiausiai tarp ryšio operatorių.
 
Ankstesnio serijos modelio – „Galaxy SIII“ – visame pasaulyje buvo parduota daugiau kaip 40 mln. 9 mln. jų buvo įsigyta vien išankstinės prekybos metu. Prognozuojama, kad naujojo modelio pardavimai šiuos skaičius pranoks.
 
Naujas „Galaxy“ serijos flagmanas veiks tiek 3G, tiek 4G ryšio tinkle, turės 5 colių įstrižainės ekraną, kuriame vaizdo įrašus galima peržiūrėti itin aukšta Full Full HD (1920x1080) raiška. Be to, norint perjungti ekrano langą, jo net nebūtina liesti. Užteks perbraukti ranka į vieną ar kitą pusę virš ekrano.
 
Viena iš išskirtinių „Galaxy S4“ savybių – valdymas gestais ar akių judesiais. Pavyzdžiui, sustabdyti vaizdo įrašą ir išjungti muziką galima nukreipus akis nuo ekrano. Ir priešingai – vaizdo įrašas paleidžiamas groti toliau, kai tik akys vėl nukreipiamos į ekraną.
 
„Galaxy S4“ turės galingą 1,8 GHz „Exynos 5 Octa“ procesorių, veiks su „Android 4.2.2“ operacine sistema. Jame įdiegta 13 MP priekinė ir 2 MP galinė kamera. Telefonas turės 2600 mAh talpos bateriją.
 
Bendrovės „RAIT“ 2013 m. vasario mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.