18 rugsėjo 2013

„Tele2“ plečia 3G mobiliojo interneto tinklą mažose gyvenvietėse

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ 3G mobiliuoju ryšiu ir internetu gali naudotis vis daugiau mažesnių miestų gyventojų. Vien rugsėjį naujos 3G bazinės stotys įrengtos 13-oje miestų ir gyvenviečių.
„Tele2“ 3G mobilusis internetas pradėjo veikti Kalnujuose, Blinstrubiškiuose, Kaspariškėse, Ežerėlyje, Zapyškyje, Vilkijoje, Išoruose, Deltuvoje, Trakėnuose, Vėžaičiuose, Berčiūnuose, Dauguose ir Jiezne. Dar 4-iose savivaldybėse 3G stotys buvo atnaujintos ir ryšys pagerintas.
 
„Siekiame, kad kokybiškas ir nebrangus mobilusis internetas būtų prieinamas visiems – juk populiarėjant išmaniesiems telefonams, mobilusis internetas tampa žmonėms būtina paslauga. „Tele2” 3G tinklas jau apima didžiąją Lietuvos dalį. Dabar pagrindinė jo plėtra vyksta mažesniuose miestuose, kurie turi iki 2 tūkst. gyventojų“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
 
Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Tele2“ 3G ryšio tinklas apima 69,9 proc. Lietuvos teritorijos ir yra antras didžiausias.
 
„Tele2“ atnaujina ir 2G ryšio tinklą. Rugsėjį jo bazinės stotys buvo įrengiamos ir atnaujinamos 9 savivaldybėse. Ryšys pagerintas ir neseniai Vilniuje duris atvėrusioje „Ikea“ parduotuvėje.
 
„Tele2“ 2G tinklas yra didžiausias ir apima 98,7 proc. Lietuvos. Bendrovė taip pat teikia 4G (LTE) spartaus mobiliojo interneto paslaugas.
 
Bazinių stočių atnaujinimas ir naujų įrengimas yra dalis „Tele2“ praėjusiais metais pradėto viso tinklo modernizavimo.
 
Atliekant jį, keičiamos visos 2G (GSM) ryšio tinklo bazinės stotys, atnaujinamos 3G (UMTS) tinklo stotys bei tinklo įranga. Vien per pirmąjį šių mėtų pusmetį bendrovė įrengė ir atnaujino 311 bazinių stočių.
 
Naujos stotys ir kita įranga užtikrina 10-15 proc. didesnę „Tele2“ ryšio aprėptį ir signalo kokybę, bet įrenginiai yra kompaktiškesni ir jų reikia mažiau. Ši įranga taip pat naudoja 25 proc. mažiau elektros energijos.
 
Bendrovės „RAIT“ 2013 m. rugpjūčio mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.