18 birželio 2015

„Tele2“ pirmieji pasiūlė 4G internetą visose Baltijos šalyse

Nuo šiol Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos lyderės „Tele2“ klientai ypač sparčiu 4G (LTE) internetu gali naudotis ne tik Lietuvoje. Bendrovė pradeda teikti 4G interneto ryšį tarptinklinio judriojo ryšio (angl. roaming) paslaugos naudotojams visose Baltijos šalyse.
Be to, 4G internetu „Tele2“ klientai nuo šiandien gali naudotis ir Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Portugalijoje bei Rumunijoje.
„Greitas interneto ryšys svarbus atostogauti ar pramogauti keliaujantiems vartotojams. Dar daugiau, mūsų verslo klientams, vykstantiems dažnų darbo kelionių į svečias šalis, greitas internetas neretai yra būtina efektyvaus darbo sąlyga“, – teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
Šiuo metu nė vienas kitas Lietuvos operatorius neteikia 4G paslaugos naudojantis tarptinkliniu judriuoju ryšiu visose trijose Baltijos šalyse.
Vartotojams ypač patogu yra ir tai, kad 4G internetu paprasta naudotis, nes keliaujant į Latviją, Estiją bei Švediją tereikia prisijungti prie „Tele2“ tinklo. Tuo tarpu keliaujantieji į Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Ispaniją, Portugaliją ir Rumuniją turės prisijungti prie tos šalies „Vodafone“ tinklo.
Mobiliojo interneto tarifai vartotojams išliks tokie patys, kaip ir iki šiol.
„Tele2“ po bet kurią ES šalį keliaujantiems savo klientams taip pat siūlo užsisakyti  50 MB, 100 MB, 200 MB ar 450 MB duomenų paketus, suteikiančius galimybę užsienyje internete naršyti pigiau.
Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje „Tele2“ vartotojams iš visų Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių jau dabar taiko žemiausią duomenų tarifą rinkoje – 0.14 EUR už MB.
4G (LTE) – tai ypač greitas interneto ryšys, kuris užtikrina mobiliojo interneto spartą net iki 100 Mbps. Naudojantis „Tele2“ 4G ryšiu galima naršyti gerokai sparčiau ir sklandžiau – aukštos kokybės interneto turinį galima pasiekti akimirksniu.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.