17 balandžio 2014

„Tele2“ pasiūlė patogesnį būdą parduoti telefoną

Lietuvos gyventojai turės naują patogią galimybę parduoti senus mobiliuosius telefonus ir planšetes. Ją savo klientams ir išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugos „Pildyk“ vartotojams pasiūlė telekomunikacijų bendrovė „Tele2“.
Paslauga, pavadinta „Reikia nereikia“, žmonėms visoje šalyje leis parduoti nebenaudojamus telefonus. „Tele2“ 600 modelių telefonus supirks paštu, gautais pinigais bus galima apmokėti visas „Tele2“ mobiliojo ryšio ir interneto paslaugas.


„Telefonus parduoti bus labai paprasta. Žmogui pačiam beveik nieko nereikia daryti, jis gaus asmeninį pasiūlymą su preliminaria telefono kaina. Kelti koją iš namų parduodant telefoną reikės tik vieną kartą – iki artimiausio pašto, skyriaus. Viskuo pasirūpinsime mes“, – sakė Mindaugas Kežionis, „Tele2“ Produktų skyriaus vadovas.


Pasak jo, pasirinktas supirkimo būdas užtikrina, kad iš jo nepasipelnys vagys – telefonų pardavimas nėra anoniminis, o pinigai bus pervedami į mobiliojo ryšio sąskaitą.


„Tele2” ar „Pildyk“ klientui įsidėjus SIM kortelę į naują telefoną, „Tele2“ SMS žinute atsiųs pasiūlymą parduoti telefoną su siūloma preliminaria jo kaina.


Norėdami parduoti telefoną, atsakydami į žinutę klientai galės nemokamai į namus užsisakyti voką telefonui. Supakuotą telefoną reikės atiduoti bet kuriame „Lietuvos pašto“ skyriuje. Jų Lietuvoje yra 714.


Telefonui pasiekus „Tele2”, bus įvertinta jo būklė, o klientas žinute gaus siūlomą kainą. Jei ji tinkama ir vartotojas tai patvirtins SMS, pinigai greit pasieks mobiliojo ryšio sąskaitą. Nesutikus parduoti telefono, jis bus grąžintas siuntėjui be jokių papildomų mokesčių.


Nupirkti jų telefonus žmonės „Tele2“ galės pasiūlyti ir patys. Tai galima padaryti apsilankius „Tele2“ ar „Pildyk“ svetainėse internete. Čia galima patikrinti, ar siūlomo modelio telefonai yra superkami, ir užsisakyti siuntimo voką.


Tarptautinės tyrimų bendrovės „Millward Brown“ vasarį atlikto reprezentatyvaus nuomonių tyrimo duomenimis, iš viso „Tele2“ ryšiu naudojasi 53 proc. Lietuvos gyventojų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.