24 sausio 2013

„Tele2” naudos žalią elektros energiją

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2” savo mobiliojo ryšio tinkle naudos žalią elektros energiją, pagamintą Kauno hidroelektrinėje. Sutartis dėl to buvo pasirašyta su bendrove „Energijos tiekimas“.
„Žalioji energetika padeda taupyti planetos energetinius išteklius, todėl „Tele2” yra svarbu prisidėti prie poveikio aplinkai mažinimo. Visoje šalyje turime didelį mobiliojo ryšio bazinių stočių tinklą, elektros naudojame daug, tad mūsų indėlis bus juntamas. Tai rūpi ir mūsų klientams – naudodamiesi paslaugomis jie prisidės prie gamtos apsaugos“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.


„Energijos tiekimo“ parduodamos elektros energijos kilmę garantuoja perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“. Savo ruožtu „Energijos tiekimas“ klientams, pasirašiusiems sutartis dėl žalios elektros energijos naudojimo, suteikia „Žalios lietuviškos energijos“ sertifikatą. Juo patvirtinama, kad 100 proc. suvartojamos elektros energijos yra pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių.


Mažindama tinklo eksploatavimo kaštus ir poveikį aplinkai, nuo praėjusių metų „Tele2” modernizuoja savo mobiliojo ryšio tinklą ir keičia bazines stotis. Jos bus kompaktiškesnės ir naudos 25 proc. mažiau elektros energijos. Tokių įrenginių reikės mažiau, bet jie užtikrins 10-15 proc. didesnę „Tele2“ ryšio aprėptį ir signalo kokybę.


„Tele2“ GSM tinklą sudaro 930 bazinių stočių, UMTS (3G) tinklą – 525 bazinės stotys. Abu tinklai yra antri pagal dydį Lietuvoje. Per praėjusius metus bendrovė pakeitė ir atnaujino 350 bazinių stočių.


Bendrovės „RAIT“ 2012 m. rudenį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.


Tarptautinės personalo vertinimo metodikų ir tyrimų bendrovės „Profiles International“ tyrime „Tele2” pripažinta 2012 m. produktyviausia IT ir telekomunikacijų sektoriaus bendrove Baltijos šalyse, o investicinio banko „GILD Bankers“ 2012 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ paskelbta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.