20 rugsėjo 2012

„Tele2“ klientų skaičius Kazachstane pasiekė 3 milijonus

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ Kazachstane jau turi 3 milijonus klientų.
Bendrovės klientų skaičius šalyje auga sparčiausiai. „Tele2“ pradėjus veiklą Kazachstane, jos klientų skaičius milijonu padidėdavo kas pusę metų, o pasiekti 3 mln. klientų ribą „Tele2“ reikėjo jau tik 4 mėnesių.


Tokį augimą „Tele2“ pasiekė Kazachstane įgyvendindama tą pačią mažų kaštų veiklos strategiją kaip Lietuvoje ir kitose rinkose. Nedarydama nuolaidų kokybei, ryšio paslaugas ji siūlo už mažą kainą. Iki bendrovės atėjimo į rinką mobilusis ryšys dėl menkos konkurencijos čia buvo brangiausias regione.


„Tele2“ Kazachstane nuolat plečia savo mobiliojo ryšio tinklą ir gerina paslaugų kokybę – kiekvieną mėnesį įrengia 100 naujų bazinių mobiliojo ryšio tinklo stočių, o artimiausiu metu mobiliojo interneto spartą padidins iki 14,4 Mbps.


Šalyje dabar gyvena 17,5 mln. gyventojų, jos teritorija – 2,7 mln. km2. Kazachstanas yra devinta didžiausia pasaulio valstybė.


Kazachstanas yra devinta didžiausia pasaulio valstybė.Darbą Kazachstane „Tele2“ pradėjo 2010 m. kovą, kai įsigijo kontrolinį vietos operatoriaus „NEO“ akcijų paketą. Pradėjus kurti modernų „Tele2“ ryšio tinklą ir pertvarkius bendrovę, „Tele2“ vardu ji pradėjo veikti 2011 balandį.


Bendras tarptautinės telekomunikacijų grupės „Tele2“ mobiliojo ryšio paslaugų vartotojų skaičius neseniai pasiekė 33,5 mln. „Tele2“ klientų skaičius augo beveik visose rinkose, o Kazachstane – sparčiausiai.


Lietuvoje „Tele2“ klientų skaičius antrąjį ketvirtį buvo 1,75 mln. – 2,9 proc. didesnis nei prieš metus. Ypač smarkiai išaugo bendrovės verslo klientų skaičius – 15,9 proc., iki 108,9 tūkst.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.