2 rugsėjo 2013

„Tele2“ kartu su policija ragina vairuotojus būti atidesnius

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“, bendradarbiaudama su Lietuvos policija, rugsėjo pradžioje vairuotojus ragina būti atidesnius keliuose.
Savo klientams bendrovė išsiųs trumpąsias SMS žinutes, kuriomis kviečia pasirūpinti vaikų saugumu kelyje: „Tele2“ ir Lietuvos policija primena ‒ rugsėjį tūkstančiai vaikų sugrįžta į mokyklas. Būkime ypač dėmesingi ir pasirūpinkime jų saugumu kelyje.“
 
Tokius priminimus gaus didžioji dalis 18-25 metų bendrovės klientų.
 
„Norime priminti vairuotojams, kad kelyje jie atsakingi ne tik už save. Viliamės, kad šis žingsnis padės vaikams ir jų tėvams mokslo metų pradžioje jaustis saugiau“, – teigė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
 
Akciją bendrovė vykdo drauge su Lietuvos policija. Tai ne pirma bendra „Tele2“ ir Lietuvos Policijos departamento iniciatyva: kartu su sąskaitomis bendrovė klientams siunčia įspėjimus apie telefoninių sukčių veiklos metodus, remia Vilniaus policijos klubą vaikams ir jaunimui.
 
Bendrovės „RAIT“ 2013 m. liepos mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.