15 rugpjūčio 2013

„Tele2“ ir „T-Mobile“ Olandijoje dalinsis mobiliojo tinklo infrastruktūra

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ Olandijoje pasirašė sutartį su vietos operatoriumi „T-Mobile“ dėl bendros mobiliojo tinklo infrastruktūros naudojimo. Tai leis išplėsti „Tele2“ teikiamas mobiliojo ryšio paslaugas, paskatins 4G tinklo plėtrą Olandijoje.


Bendrovės taip pat penkeriems metams pratęsė bendradarbiavimą dėl 2G ir 3G tinkle teikiamų paslaugų.
 
„Siekiame būti lyderiais kurdami naujos kartos mobiliojo ryšio paslaugas. Bendradarbiavimas su vienu iš didžiausių operatorių „T-Mobile“ leis išplėsti mūsų paslaugas, sumažins išlaidas, būtinas infrastruktūros diegimui. Tai turės įtakos ir mažesnėms mobiliojo ryšio paslaugų kainoms“, – sakė Günther Vogelpoel, „Tele2“ vykdomasis direktorius Olandijoje.
 
Sutartis numato, kad „Tele2“ be savo turimos įrangos Olandijoje galės naudotis ir „T-Mobile“ mobiliojo tinklo infrastruktūra – antenomis, bokštais. Visas paslaugas bei ryšio dažnius šalies mastu operatoriai valdys atskirai.
 
Turima infrastruktūra, taip pat anksčiau gauti 800 Mhz juostos dažniai ir įsigyta licencija naudotis 2,6 Ghz dažnių ruožu leidžia „Tele2“ Olandijoje kurti 4G ryšio tinklą pagal LTE technologiją.
 
Bendrovės „RAIT“ birželio mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.