10 liepos 2014

„Tele2“ internetas – visuose pagrindiniuose Lietuvos keliuose

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai, keliaudami magistraliniais Lietuvos keliais, galės be trukdžių naudotis mobiliuoju internetu. Bendrovė baigė 3G ryšio plėtrą visuose 1745 km pagrindinių kelių.
Lietuvoje iš viso skaičiuojama 19 magistralinių kelių atkarpų. Jie sudaro beveik 8 proc. šalies kelių. Eismas šiais keliais yra intensyviausias, judriausiose atkarpose per parą pravažiuoja iki 15,5 tūkst. automobilių.


Spartesniu „Tele2“ 3G ryšiu vartotojai galės naudotis keliaudami tarp pagrindinių šalies miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Plungės, Palangos, Tauragės, Utenos, Marijampolės, Kėdainių, Ukmergės, Pasvalio, Joniškio, Zarasų ir Varėnos. „Tele2“ mobiliuoju internetu bus galima naudotis ir vykstant Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos bei Kaliningrado srities kryptimis.


„Statistika rodo, kad gyventojų mobilumas ir poreikis naršyti telefone nuolat auga. Internetas tapo reikalingas ne tik namuose ar darbe, bet ir keliaujant – pasitikslinti kelionės maršrutą, sužinoti apie kamščius. 3G ryšys visuose pagrindiniuose keliuose leis mobiliuoju internetu naudotis bet kuriame kilometre“, – sakė Valerijus Kovzanas, „Tele2“ technikos direktorius.


Intensyvi 3G ryšio plėtra keliuose vyko nuo praėjusių metų vasaros. Plečiant tinklą buvo atnaujintos visos bazinės stotys, o atkarpose, kur mobiliojo interneto nebuvo – įrengtos naujos. Praplėtus tinklą, internetu bus galima naudotis ir važiuojant automobiliu.


Tinklo plėtra bus naudinga ir verslui. Lietuvos, kaip tranzitinės valstybės, magistraliniai keliai patenka į daugelį tarptautinių pervežimų maršrutų. Logistikos bendrovėms, kurios naudoja telemetrijos paslaugas, plėtra užtikrins dar geresnes galimybes stebėti vairuotojų buvimo vietą ir maršrutus realiu laiku.


Šių metų balandį „Tele2“ jau pagerino 3G ryšį greitkelyje Vilnius-Klaipėda. Vien kelio atkarpoje Kaunas-Klaipėda bendrovė įdiegė 4 naujas 3G ryšio stotis.


Atnaujintas „Tele2“ tinklas leidžia laisvai naudotis mobiliuoju internetu beveik visoje Lietuvoje. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Tele2“ 3G ryšio tinklas dengia 90,9 proc. šalies teritorijos ir yra antras didžiausias Lietuvoje.


Bendrovės „RAIT“ birželį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias operatorius Lietuvoje – iš viso „Tele2“ užima 53,5 proc. Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.