24 rugpjūčio 2015

„Tele2“ grupės prezidente taps Allison Kirkby, Mats Granryd vadovaus GSMA

„Tele2“ grupės vykdomasis direktorius ir prezidentas Mats Granryd išrinktas pasaulinės mobiliojo ryšio rinkos dalyvių asociacijos GSMA generaliniu direktoriumi.
Naująja „Tele2“ vykdomąja direktore ir prezidente grupės valdyba paskyrė Allison Kirkby. Iki šiol ji kompanijoje dirbo vykdomąja viceprezidente ir finansų direktore. Naujas pareigas A. Kirkby pradės eiti rugsėjo 1 dieną.


GSMA vienija beveik 800 mobiliojo ryšio operatorių iš viso pasaulio ir daugiau nei 250 šio sektoriaus kompanijų – telefonų ir kitų įrenginių gamintojus, programinės įrangos kūrėjus, interneto paslaugų tiekėjus ir kitas kompanijas. Asociacija atstovauja rinkos dalyvių interesams, taip pat rengia vienus svarbiausių šio sektoriaus renginių – „Mobile World Congress“, „Mobile World Congress Shanghai“ ir „Mobile 360“ konferencijas.


„Mats Granryd priims naują svarbų iššūkį vadovauti GSMA. Nuolat vertiname, kas reikalui esant galėtų pakeisti kompanijos vadovus, ir Allison Kirkby buvo numatyta kaip Mats Granryd įpėdinė“, – sakė Mike Parton, „Tele2“ valdybos pirmininkas.


Pasak jo, A. Kirkby sukūrė sėkmingą karjerą vartojimo prekių, žiniasklaidos ir telekomunikacijų sektoriuose, o dirbdama „Tele2“ parodė, kad gali puikiai vadovauti mūsų organizacijai. Jos vadovavimo patirtis bus labai tinkama vadovaujant „Tele2“, kompanija toliau koncentruosis į pelningą augimą pagrindinėse veiklos rinkose.


„Savo vadovavimo metu Mats Granryd ypatingai prisidėjo prie sėkmingos „Tele2“ plėtros, ir man buvo malonu kartu dirbti. Esu jam už tai dėkingas ir linkiu kuo geriausios kloties dirbant GSMA asociacijoje“, – teigė M. Parton.


„Po 5 metų vadovaujant „Tele2“ jaučiu, kad atėjo laikas naujoms galimybėms. Tai buvo išskirtiniai, pokyčių pilni metai, ir šiandien „Tele2“ yra stipresnė nei bet kada anksčiau. Keliais pasiekimais ypač didžiuojuosi. Pirmiausia tai yra mūsų gebėjimas nuolat pralenkti rinkos augimą ir tai, kaip pasiekdami gerų veiklos rezultatų sėkmingai užtikrinome investicijų grąžą mūsų akcininkams. Kiekviena diena šioje unikalioje kompanijoje buvo įdomi, ir aš labai pasigesiu nuostabių „Tele2“ žmonių ir nuolatinio siekio nugalėti“, – sakė M. Granryd.


„Labai džiaugiuosi galimybe vadovauti „Tele2“ grupei. Kartu su mūsų vadovų komanda toliau mesime iššūkį rinkai ir užtikrinsime, kad „Tele2“ sėkmės istorija tęstųsi“, – sakė A. Kirkby.


M. Granryd dirbs „Tele2“ iki šių metų gruodžio 31 d. ir užtikrins sklandų darbų perdavimą naujai vadovei. „Tele2“ grupės vykdomuoju direktoriumi ir prezidentu jis dirbo nuo 2010 metų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.