11 rugsėjo 2015

„Tele2“ grupė skyrė 150 tūkst. eurų paramą karo pabėgėliams Europoje

Tarptautinė „Tele2“ grupė skyrė beveik 150 tūkst. eurų paramą pabėgėlių krizei Europoje spręsti.
Parama skirta Jungtinių Tautų pabėgėlių reikalų agentūrai (UNHCR). Pagalba tiesiogiai pasieks bent 5700 pabėgėlių, kurie bus aprūpinti vandeniu, maistu, apklotais ir tinkamais rūbais.


„Tele2“ parama yra dalis platesnės Švedijoje pradėtos „255 kronų“ (#255kronor) kampanijos. Jos metu bendrovės kviečiamos skirti karo pabėgėliams po 255 Švedijos kronas (šiek tiek daugiau nei 27 Eur) už kiekvieną savo darbuotoją ir taip prisidėti prie krizės sprendimo. Tokios sumos pakanka minimaliam būtiniausių daiktų rinkiniui, į kurį įeina batai, drabužiai, rankšluostis, apklotas, maistas ir vanduo.


„Tele2“ grupė 9 savo veiklos šalyse – Švedijoje, Olandijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Kroatijoje ir Kazachstane – dabar turi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Telekomunikacijų grupė paramą savo lėšomis skyrė kiekvieno jų vardu.


Priimdama sprendimą skirti paramą, „Tele2“ supranta, kad tokia pagalba yra trumpalaikė ir krizei spręsti reikia didžiulių resursų bei visų Europos šalių įsitraukimo. Nepaisant to, „Tele2“ ir toliau rems pabėgėlius bei skatins savo darbuotojus prisidėti prie tam skirtų iniciatyvų.


Jungtinių Tautų pabėgėlių reikalų agentūra pabėgėliams visame pasaulyje padeda nuo 1950 metų. Agentūra nuosekliai palaiko ir gina įvairių karinių konfliktų pabėgėlius, nuolatos ieško ilgalaikių sprendimų, kurie gerina pabėgėlių gyvenimo sąlygas, taip pat rūpinasi pabėgėlių prieglobsčiu ir stovyklomis bei renka tam lėšas.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.