19 gruodžio 2012

„Tele2” grupė pripažinta vienu iš efektyviausių mobiliojo ryšio operatorių pasaulyje

Tarptautinė telekomunikacijų grupė „Tele2“ per metus pagerino savo poziciją pasauliniame efektyviausių mobiliojo ryšio operatorių sąraše ir jame yra antra.
Įvertinusi kaštų valdymo efektyvumą, tokį operatorių sąrašą kasmet sudaro tarptautinė verslo konsultacijų bendrovė „A.T. Kearney“. Ši analizė yra rinkos dalyvių pripažįstamas ir autoritetingiausias pasaulyje operatorių veiklos efektyvumo matas.


„Efektyvaus darbo naudą tiesiogiai jaučia klientai. Nuo mūsų kaštų valdymo priklauso, kokias kainas galime siūlyti klientams. Bendrovei dirbant efektyviai, „Tele2” klientai už ryšį nepermoka“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2” generalinis direktorius.


Palyginti su praėjusiais metais, „Tele2” savo veiklos efektyvumo rodiklį pagerino 0,9 proc. punkto, iki 22,3 reitingo procento. Pirmoje sąrašo pozicijoje esančios bendrovės šis rodiklis yra nežymiai geresnis – 21,7 procento.


Tyrimas leidžia palyginti skirtingų operatorių veiklos kaštus, nustatyti galimybes juos valdyti geriau ir įgyvendinti efektyvumo didinimo priemones.


Visas „A.T. Kearney“ sudaromas efektyviausių operatorių sąrašas nėra viešinamas. Tyrime dalyvaujančios bendrovės gauna informaciją tik apie savo poziciją sąraše ir lyginamuosius rodiklius.


Tokį tyrimą bendrovė atlieka nuo 2002 metų. Atliekant analizę, šiuo metu vertinami 90 ryšio operatorių duomenys.


JAV verslo konsultacijų bendrovė „A.T. Kearney“ veikia nuo 1926 metų, šiuo metu ji turi 57 atstovybes 39 pasaulio šalyse.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.