6 sausio 2014

„Tele2“ atpigino neribotų pokalbių ir SMS planą

Naujų metų pradžia žymi tolesnį mobiliojo ryšio paslaugų pigimą. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ sumažino neribotų pokalbių ir SMS žinučių plano „Pigiau“ kainą. Dabar pasirinkus šį planą, jis kainuos 19 litų per mėnesį, vietoj buvusių 21.
„Būdama mažų kainų lyderė, „Tele2“ savo įsipareigojimų klientams laikosi ir naujaisiais metais. Atpigintas neribotų pokalbių ir SMS planas leis bendrauti nevaržomai ir sąskaitas sumažinti jau nuo pirmųjų metų dienų“, – sakė Tomas Burovas, „Tele2“ marketingo vadovas. 


Pasirinkę planą „Pigiau“ nauji ar esami „Tele2” klientai galės neribotai skambinti ir rašyti SMS žinutes į bet kurį Lietuvos tinklą. Neribotą bendravimą „Tele2” toliau siūlys pigiausiai – už 19 Lt/mėn.


Planu „Pigiau“ vartotojai galės naudotis neterminuotai. Plačiau apie pasiūlymą ir jo galiojimo laiką galima sužinoti „Tele2“ salonuose arba interneto svetainėje adresu www.tele2.lt


Esami klientai savo turimą planą gali pakeisti pagal sutartyje aprašytas plano keitimo sąlygas. Jas galima susižinoti ir „Tele2“ salonuose ar nemokamu telefonu 117.


Bendrovės „RAIT“ 2013 m. lapkričio mėn. atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, „Tele2“ paslaugomis naudojasi beveik pusė apklausos dalyvių.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.