31 rugpjūčio 2015

„Tele2“ Lietuvoje pristato naujieną – „CoolPad“ telefonus

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ klientams nuo šiandien siūlys Lietuvoje dar nematyto, bet pasaulyje vertinamo gamintojo „CoolPad“ išmaniuosius telefonus. Dabar „CoolPad“ užima septintąją vietą pasaulio išmaniųjų įrenginių gamintojų reitinge ir yra ketvirti Kinijoje ¬– didžiausioje pasaulio išmaniųjų telefonų rinkoje.
„Tele2“ salonuose ir parduotuvėje internete www.tele2.lt bus galima įsigyti du Europos rinkai pritaikytus „CoolPad“ išmaniųjų modelius – „Modena Dual SIM“ ir „Porto“.


„CoolPad“ išmanieji priskiriami vidutinės kainos kategorijai ir yra vertinami už gerą kainos ir kokybės santykį.


„Kinijos gamintojų produkcija technologiškai nuolat tobulėja ir nenusileidžia kitų šalių gamintojams. Tuo tarpu jų kaina išlieka labai patraukli. Net ir iš naujo telefonų prekės ženklo pavadinimo matosi, kad jie skirti pasaulinei rinkai. Pardavimai kitose šalyse patvirtina, kad telefonai verti dėmesio. Manome, kad ir Lietuvoje „CoolPad“ ras savo gerbėjų, nes patikimumą ir solidų dizainą siūlo už priimtiną kainą“, ¬– pasakojo Renata Kežionienė, prekių ženklo „Tele2“ vadovė.


Pasak jos, svarbu, kad „CoolPad“ atėjimas į rinką dar padidins 4G ryšio prieinamumą – daugiau žmonių galės nebrangiai gauti telefoną, kuris leidžia naudotis sparčiu mobiliuoju internetu.


„CoolPad“ gaminiai pasižymi ergonomišku ir solidžiu dizainu – šie išmanieji telefonai ne tik labai ploni, bet ir lengvi. Ypatingais technologiniais sprendimais išsiskiria „CoolPad“ ekranai – ant jų mažiau nei įprasta matosi dulkės, pirštų atspaudai ir šviesos atspindžiai.


„CoolPad Modena Dual SIM“ išmanusis turi 5,5 colių IPS ekraną, kuris užtikrina foto ir video turinio kokybę. Tokiems ekranams būdingas ryškus ir detalus vaizdas. Telefonas palaiko dvi SIM korteles ir leidžia naudotis sparčiu naujos kartos 4G ryšiu. 8MP kamera su LED blykste nenuvils ir mėgstančių išmaniuoju fotografuoti.
 
„CoolPad Porto“ – kiek mažesnis išmanusis 4,7 colių IPS ekranu. Itin plonas ir vos 119 gramų sveriantis telefonas ne tik palaiko 4G ryšį, bet ir gali tapti nuotoliniu pultu kitiems prietaisams namie valdyti. Kaip ir „Modena“ modelis, „Porto“ turi 8MP kamerą. Išskirtinis telefono dizaino elementas – neįprastai švelnus korpusas, pagamintas iš ekologiškos medžiagos – anakardžių sėklų. Dėl specifinių jos savybių ant telefono korpuso praktiškai nesimato pirštų atspaudų.


Išmanieji „CoolPad“ telefonai palaiko operacinę sistemą „Android“. Abiejuose modeliuose įdiegta naujausia jos versija „Lollipop 5.1“.


„Tele2“ salonuose ir parduotuvėje internete www.tele2.lt bus galima įsigyti juodos, baltos ir aukso spalvų „CoolPad Modena Dual SIM“ bei juodos ir baltos spalvų „CoolPad Porto“. Abiejų modelių kaina be sutarties – 179 Eur. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.