6 gegužės 2015

„Tele2“ 4G ryšys veikia jau 60 Lietuvos miestų

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ 4G LTE ryšys jau veikia net 60 Lietuvos miestų ir yra prieinamas daugiau nei 70 proc. šalies gyventojų.
Artimiausiu metu 4G sparta taip pat galės naudotis Birštono, Šilutės, Jurbarko, Šalčininkų, Pabradės, Kybartų, Švenčionių bei Eišiškių gyventojai.


„Tele2“ LTE tinklą nuolat plečia – šiuo metu bendrovė Lietuvoje turi virš 330 bazinių 4G ir 4G+ ryšio stočių. Metų pabaigoje 4G ryšiu naudosis jau apie 90 proc. gyventojų.


„Spartus ir prieinamas internetas yra reikalingas tiek didžiųjų miestų, tiek mažų miestelių gyventojams, tad į 4G tinklo plėtrą dedame maksimalias pastangas. 4G ryšiu mūsų klientai jau gali naudotis ir pagrindiniuose keliuose, be to, testuojame tarptinklinį 4G ryšį. Taigi, prasidėjus atostogų sezonui ir vasaros kelionėms, mūsų klientams neteks patirti nepatogumų dėl sulėtėjusio ryšio“, – pasakojo Valerij Kovzan, „Tele2“ technikos direktorius.


4G LTE ryšiu jau pilnai padengtas magistralinis kelias nuo Vilniaus iki Klaipėdos ir kelias iki Panevėžio, taip pat beveik visas kelias tarp Panevėžio ir Šiaulių, ir į Rygą iki sienos su Latvija.


Bendrovės statistika rodo, kad spartesniu ryšiu klientai naudojasi vis aktyviau ir renkasi telefonus, kurie palaiko 4G ryšį. Šiemet daugiau nei 50 proc. klientų nupirktų išmaniųjų telefonų yra pritaikyti 4G ryšiui.


Nuolat atnaujinamas „Tele2“ 4G ryšio žemėlapis yra skelbiamas adresu http://tele2.lt/privatiems/apie-tele2/rysys.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.