10 rugsėjo 2015

„Tele2“ 4G internetu jau gali naudotis 90 proc. Baltijos šalių gyventojų

Tarptautinė „Tele2“ grupė paskelbė, kad spartųjį 4G (LTE) ryšį siūlo jau 90 proc. Baltijos šalių gyventojų.
„4G tinklo plėtra Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje intensyviausiai vyko pastaruosius 12 mėnesių, tai buvo veiklos prioritetas. Siekėme, kad nauji ir esami klientai geriausiu mobiliuoju internetu galėtų naudotis ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir kaimo vietovėse visame regione. Esame tikri, kad aukšta 4G ryšio kokybė ir plati tinklo aprėptis ateityje bus būtini klientų išlaikymui ir toliau didins pajamų dalį iš mobiliojo interneto paslaugų“, – sakė Malin Holmberg, Baltijos, Kroatijos ir Austrijos rinkų vadovė „Tele2“ grupėje.


Lietuvoje „Tele2“ 4G internetą vartotojams pasiūlė šių metų sausį. Ryšys prieinamas jau 85 proc. gyventojų. Latvijoje ir Estijoje tinklo kūrimas buvo pradėtas anksčiau ir 4G ryšis veikia nuo pernai.


„4G interneto naudą pirmiausia pajuto vartotojai. Mobiliuoju internetu dabar naudotis patogiau, viskas veikia patikimiau ir sparčiau. Naujo ryšio tinklo dėka naršymas telefone tapo būtina paslauga daugeliui žmonių, ir duomenų vartojimas toliau auga. Pasirinkta strategija pasiteisino – 4G internetas turi būti už gerą kainą prieinamas visiems gyventojams“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.


2014 m. „Tele2“ užbaigė tinklo modernizavimą Baltijos šalyse ir tam skyrė 50 mln. eurų. Atnaujinimas leido sukurti ypač pažangų mobiliojo ryšio tinklą bei paspartino naujos technologijos LTE diegimą – 90 proc. Baltijos šalių gyventojų 4G ryšiu gali naudotis jau dabar, nors tokią aprėptį planuota pasiekti tik 2015 m. pabaigoje.


„Tele2“ ir toliau tęs 4G ryšio plėtrą Baltijos šalyse – didės tiek tinklo aprėptis, tiek talpa. Tai yra reikalinga populiarėjant mobiliajam internetui – sparčiai augs tiek vartotojų skaičius, tiek jų sunaudojami duomenų kiekiai.


„Tele2“ klientai antrąjį ketvirtį sunaudojo beveik 1,9 mlrd. megabaitų – dvigubai daugiau (93 proc.) nei pernai.


4G ryšis leidžia mobiliajame telefone naršyti kelis kartus didesne sparta, nei naudojantis 3G (UMTS) ryšiu, taip pat veikia patikimiau.


3G interneto vartotojas „Tele2“ tinkle per mėnesį vidutiniškai sunaudoja 0,5 GB duomenų. Tuo tarpu vienam 4G interneto vartotojui vidutiniškai tenka dvigubai daugiau – 1 GB duomenų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.