27 sausio 2016

„Tele2“: laimėjimas dažnių aukcione lems geresnę paslaugų kokybę

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) aukcione dėl teisės naudotis 900 ir 1800 MHz (megahercų) dažniais laimėjo dažnių ruožus, kurie leis padidinti paslaugų kokybę, ypač pasienio regionuose. Už teisę naudotis dažniais „Tele2“ valstybei sumokės 13,7 mln. eurų.
„Esame labai patenkinti dažnių aukciono rezultatais – „Tele2“ gaus geresnius dažnių ruožus, nei turime dabar. Tai leis dar patikimiau teikti ryšį, didinti interneto greitį ir toliau gerinti paslaugų kokybę, ypač pasienio regionuose“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.


„Tele2“ atiteks dažnių ruožų blokai A3 ir B2. Jų suteikiamos galimybės kokybiškai teikti paslaugas iš esmės nesiskiria nuo brangiausių dažnių ruožų blokų, tačiau „Tele2“ pasirinkti ruožai bendrovei kainuos 600 tūkst. eurų pigiau.


Pagrindinis skirtumas tarp trijų dažnių ruožų blokų yra prioritetinių ryšio kanalų pasienyje skaičius. „Tele2“ jų gaus pakankamai, kad būtų užtikrintas optimalus ir kokybiškas tinklo padengimas pasienio zonose.


900 MHz dažnio ruože operatorius gaus daugiau, nei iki šiol turėjo, prioritetinių ryšio kanalų pasienyje su Baltarusija, Lenkija ir Rusija. „Tele2“ paslaugų kokybė pasienyje dėl to ypač gerės Vilniaus regiono bei Druskininkų savivaldybės ir gyventojams. Tai bus galima pasiekti be papildomų investicijų, kurios brangintų ryšio paslaugas.


Naujas dažnių suskirstymas įsigalios nuo 2017 metų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.