24 sausio 2014

„Tele2“: dauguma vartotojų šneka iki 6 valandų per mėnesį

Telekomunikacijų rinkoje atsiradus neribotų pokalbių ir SMS planų pasiūlai, daugumos mobiliųjų telefonų vartotojų bendravimo įpročiai nepasikeitė. Bendrovės „Tele2“ statistika rodo, kad didžioji dalis vartotojų šneka iki 6 valandų per mėnesį.
„Didelė dalis vartotojų toliau renkasi planus su nustatytu pokalbių minučių, SMS ir duomenų kiekiu. Jei žmogaus bendravimo įpročiai nesikeitė, jis gali daugiau sutaupyti pasirinkęs planą su konkrečiu minučių ir SMS kiekiu“, – sakė Daiva Matukienė, „Tele2“ prekės ženklo vadovė.


Šiems vartotojams „Tele2” pateikė naują išpardavimo pasiūlymą. Jis leis už 14 litų per mėnesį prakalbėti 500 minučių, parašyti 10 000 SMS žinučių bei mobiliuoju internetu išnaršyti 1 GB.


Pasirinkę šį mokėjimo planą, vartotojai galės pasinaudoti ir mobiliųjų telefonų išpardavimu. Su pradine įmoka jie kainuoja nuo 8 Lt/mėn.


Naują „Tele2“ planą su nuolaida galima pasirinkti sudarant terminuotą 12 mėn. sutartį, o įsigyjant ir telefoną – 24 mėn. sutartį.


Apie plano galiojimą ir kitą mokėjimo informaciją išsamiau skelbiama www.tele2.lt.


Esami operatoriaus klientai savo turimą planą gali pakeisti pagal sutartyje aprašytas plano keitimo sąlygas. Jas taip pat galima susižinoti „Tele2“ salonuose arba nemokamu telefonu 117.


Bendrovės „RAIT“ 2013 m. lapkričio mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.