3 balandžio 2013

„Tele2“ „Google“ flagmanu „Nexus 4“ prekiaus pigiau

Naujausias „Google“ telefonas „Google Nexus 4“ balandžio viduryje pasirodys Lietuvoje. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ įsigyti internetu jį siūlys pigiau nei kiti operatoriai.
„Vos pristatytas „Google Nexus 4“ sulaukė didelio populiarumo, tačiau kol kas juo prekiaujama tik dalyje pasaulio šalių. Šiam flagmanui atkeliavus į Lietuvą „Tele2“ suteiks galimybę jį įsigyti už patraukliausią kainą“, – sakė Tomas Burovas, Tele2“ marketingo vadovas.
 
Galutinė telefono kaina bus paskelbta jį pristačius. Įsigyjant telefoną su mokėjimo planu interneto parduotuvėje www.tele2.lt bus taikomos dar geresnės sąlygos ir kaina.
 
Pasaulinėje rinkoje „Google Nexus 4“ prekyba pradėta praėjusių metų lapkričio viduryje. Vos jam pasirodžius JAV, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje, Australijoje ir Vokietijoje pirmosios telefonų partijos buvo išparduotos per kelias minutes. Portalo „XDA Developers“ duomenimis, „Nexus 4“ jau įsigijo per 1 mln. vartotojų visame pasaulyje.
 
Naujasis, jau ketvirtasis išmaniųjų telefonų serijos „Nexus“ išmanusis telefonas, pagamintas bendradarbiaujant su kompanija „LG Electronics“. IT ekspertų jis vertinamas kaip greičiausias ir galingiausias „Nexus“ serijos telefonas su naujausia „Android 4.2 Jelly Bean“ operacine sistema ir 1,5 GHz keturių branduolių procesoriumi „Qualcomm Snapdragon S4 Pro“.
 
„Nexus 4“ turi 2 GB darbinės atminties, 4,7 colių (11,75 cm) įstrižainės „True HD IPS Plus“ ekraną su itin aukšta 1280x768 taškų raiška. Telefono ekranas padengtas „Corning Gorilla Glass 2“ stiklu, kuris atsparus smūgiams, tuo pačiu yra gerokai plonesnis už tradicinius. Ši savybė leidžia sensoriniam telefono ekranui tiksliau reaguoti į piršto prisilietimus.
 
Telefonas turi naujausias „Google“ programėles, tokias kaip „Google Maps“ su GPS navigacija, „Street View“, „Indoor Maps“ ar dienotvarkės planavimo funkciją „Google Now“. „Nexus 4“  įrengtos galinė 8 MP ir priekinė 1,3 MP kameros su „Photo Spheres“ funkcija, kuri leidžia fiksuoti vaizdus visomis kryptimis.
 
Bendrovės „RAIT“ 2012 m. gruodžio mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.